PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392224}

Eksperyment SS

Outpost
5,4 8 842
oceny
5,4 10 1 8842
Eksperyment SS
powrót do forum filmu Eksperyment SS

Film oglada sie przyjemnie do momentu... motywu "ubersoldierow". Ogolnie wyglada na to iz zarowno rezyser jak i scenarzysta ogladali i fascynuja sie produkcja pod nazwa "Bunkier SS" http://www.filmweb.pl/Bunkier+SS,2001,o+filmie,Film,id=33289
Do gry aktorow raczej zastrzezen nie mozna miec, bo i czego wymagac od niskobudzetowki (vide: efekty pirotechniczne podczas eksplozji min, motyw z gra swiatel ? gdy pojawiaja sie undeadzi itp.)
obejrzec mozna, 5/10

Rafael3D

Mi tam się zawsze wydawało, że w Bunkrze SS żołnierze powybijali się nawzajem (na przykład scena strzelaniny w jednym z korytarzy gdzie żołnierze ostrzeliwali się nawzajem jednocześnie informując się, że są pod ostrzałem - myśleli że wróg jest między nimi). Żadnych uber- ani untersoldierów nie widziałem. Nawet hasło promocyjne filmu "Strach jest jedynym ich wrogiem." mówi samo za siebie. Ale to tylko moje spostrzeżenie, może niedokładnie oglądałem.

ocenił(a) film na 2
fidelxxx

bunkier ss to zupelnie inna liga niz ten szajs... to nawet nie byl horror, ba to nawet nie byla strzelanka... to bylo... no wlasciwie co? daje dwa bo przynajmniej nie bylo amerykanskich marinsow wyskakujacych z okrzykiem i dajacych koledze listow do dziewczyn czy do mamusi. co za absurd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones