PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392224}

Eksperyment SS

Outpost
5,4 8 842
oceny
5,4 10 1 8842
Eksperyment SS
powrót do forum filmu Eksperyment SS

FILM BARDZO DOBRY ,FAJNHY POMYSŁ NA SCENARIUSZ ,SSMANI BUDZĄ GROZĘ I
NASUWAJĄ WIELKĄ MROCZĄ TAJEMNICĘ ,UWIELBIAM TAKIE KLIMATY . NIE PODOBALO MI
SIE TYLKO TO ZE MAJĄC TAKI SPRZĘT TYPU GRANATY ,KARABINY SNAJPERSKIE NIE
CELOWALI W GŁOWĘ NIE WYSADZALI ICH TYLKO MARNOWALI AMUNICJĘ ,ZRESZTĄ
TRZEBA BYŁO SPRINTEM SIE Z TAMTĄD WYNOSIC I ZRÓWNAC TO Z ZIEMIĄ:)

AllGoodMovies

film 7na 10 jednak ocena jest bardzo wywazona ,7 to w moim rankingu dobre kino

ocenił(a) film na 8
AllGoodMovies

Najwidoczniej twórcy horrorów rzadko oglądają filmy wojenne , bo wyciągnęliby dla siebie kilka ciekawych wniosków,
Choćby na temat zastosowania współczesnej broni czy sposobów walki .

Natomiast sam pomysł filmu jest świetny. Filmów nawiązujących do mrocznych tajemnic II wojny, robiło się jak do tej pory niewiele
( co podejrzewam może sie zmienić po kilku premierach - inna sprawa czy ilość przejdzie w jakość)
Powiem tak: W temacie: " Wędrówka po poniemieckich bunkrach w poszukiwaniu: zrabowanych przez III Rzeszę skarbów /czy sekretnej broni- film jest jednym z najlepszych. Przynajmniej jeśli chodzi o horror.
Dobrze się stało ,że nakręcono go bardzo oszczędnymi środkami bo pozwoliło to uniknąć elementów zbędnych.
Jest historia najemników przeczesujących bunkier- twardych gości , ale bynajmniej nie papierowych
- I są niesamowici strażnicy bunkra .
Ci ostatni- Rzeczywiście, adrenalina potrafi "kopnąć" na ich widok, zwłaszcza przy oglądaniu w nocy
W Głuszycy czy na Międzyrzeckim Rejonie Umocnionym nie chciałabym takich spotkać ;).

Ogólnie, rzeczywiście, film jest dobry, zwłaszcza na tle współczesnych produkcji. Trzeba sie tylko umieć
wczuć w klimat Podwyższam na 8








ocenił(a) film na 8
Aktra

Się zgadzam.Momentami srałam w przysłowiowe porcięta.Jest wszystko to co potrzebuje by się wczuć i bać na filmie.

AllGoodMovies

Dobrze piszesz, dobry film. nie wiem skad takie opinie, że film glupi dla idiotów itp! Bez przesady ten film to czysta rozrywka, a nie Bergman!Ja polecam wciagajacy, klimantyczny i te zombie ss na prawdę budzą groze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones