PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392224}

Eksperyment SS

Outpost
5,4 8 842
oceny
5,4 10 1 8842
Eksperyment SS
powrót do forum filmu Eksperyment SS

Może być

ocenił(a) film na 6

Nie jest to film bardzo dobry ale też nie jest zły, po prostu średni początek taki sobie, potem już jest lepiej, akcja zaczyna się rozkręcać, wszystko zepsuły według mnie momenty pojawiania się nazistów, co to za światła były w tym lesie, to było raczej śmieszne niż straszne, i dlaczego dowódca niemieckich zombie najpierw siedział jak mumia pół filmu a potem latał w mundurze?? 6/10 można z braku laku zobaczyć.

użytkownik usunięty
wujaniek

moja ocena 5/10

minusy : scenariusz, najemnicy 'a la Dudikoff, słabe budowanie napięcia (dosłownie 2 momenty pseudogrozy)
plusy : scenografia, klimat

Zdecydowanie lepszy od "horrorów" typu : impreza, gołe cycki, trup, kolejny, jakiś przerywnik - może też być impreza, trochę sexu, rzeźnia (vide ostatni "piątek 13go"). Osobiście po obejrzeniu "Outpost" zamiast wrażenia straconego bezpowrotnie czasu czułem niedosyt. Film miał potencjał podobnie do ongiś nakręconego "Bunkier SS" choć tamten był ciut lepszy.

Polecam głównie fanatykom mixu horroru z tematyką IIwś.

ocenił(a) film na 7
wujaniek

No właśnie. Pewnie, że naukowe dywagacje o energii i czterech oddziaływaniach są totalnie bezsensowne, ale jak na film o takim budżecie (początkowe sceny wyglądają jak kręcone telefonem komórkowym), klimat jest całkiem niezły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones