PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392224}

Eksperyment SS

Outpost
5,4 8 842
oceny
5,4 10 1 8842
Eksperyment SS
powrót do forum filmu Eksperyment SS

Film nie jest taki zły. Co prawda w całym filmie jest mało akcji, ale mimo to trzyma w napięciu. Do tego ten klimat (szczególnie na początku - aż czuje się zimno i chłód tego bunkra)... . Ale potencjał nie został wykorzystany, brakuje wyjaśnienia całej tej sprawy, jest wiele pytań, mało odpowiedzi.
Na plus gra aktorska, muzyka, scenografia, zdjęcia. 7/10

A czy zna ktoś tytuły filmów o tematyce eksperymentów podczas drugiej wojny światowej??

drenz

ten film trzyma w napięciu???????????

tyś chyba do końca jest głupi, wyłączyłem to jak tylko zobaczyłem te niedorobioną kulawą hitlerowską zjawe...co za Bzdety!!!!!!!!!i idiotyzmy!!!!

totall

Powiedział co wiedział niedorobiony cieć. Każdy ma swoje zdanie, ale od razu wyzwiskami? To, ze lubisz oglądać latających skośnookich, to twoja sprawa. Swoją drogą wyłączaj więcej filmów, i tak nic z nich nie zrozumiesz. Szkoda tylko, że nie można takich idiotów jak Ty "wyłączyć" ze społeczeństwa.

Wiem że teraz zniżyłem się do twojego poziomu, ale wkurwiłeś mnie.

ocenił(a) film na 4
drenz

No klimat super i trochę był nawet straszny,ale:
-wiele rzeczy się nie wyjaśnia ( nienawidzę jak tak jest w filmach)
- cały czas aktorzy powtarzali te same słowa np. przejeb**, kur** itp.Widocznie nie znają innego słownictwa...
-na początku filmu nic nie wiadomo, wszystko jest takie zagmatwane
- i co to ma być że Europa wschodnia jest w trakcie wojny? I to w naszych czasach?
Ogólnie daję 4/10, ale film polecam tylko jak się komuś nudzi.

ania2710

Powiedz mi czy żołnierze,najemnicy mogli by mówić inaczej?całe życie w stresie to powoduje,że tak klną(wiem coś o tym).Nadal uważam film za doskonały(nie jest nasycony ciągłymi strzelaninami w stylu amerykańskim),a uzbrojenie,umundurowanie postaci jest genialne-Amerykański Marines(USMC),Brytyjscy S.A.S. w DPM'ie Rosjanin,Polak-Wojtek biega w dresie.Wszystko to wpływa na ten klimat i na to że film chce się oglądać

ocenił(a) film na 5
drenz

Podobny film, acz nie o eksperymentach to Bunkier SS. I nie o II wojnie: Deatchwatch.
Moim zdaniem tematyka ściągnięta i skompilowana z kilku filmów, vide wspomniane przeze mnie już pozycje + Dog Soldiers, a zakończenie identyczne jak w Deatchwatch. Szkoda, że autorzy nie posilili się na oryginalność, bo jedyną moją rozterką było to, czy przeżyje jeden, czy nie przeżyje żaden, a prawdę mówiąc nie tego spodziewamy się po filmach. Zaskoczeniem była dla mnie tematyka, z czymś takim rzeczywiście się nie spotkałem. Szkoda, że to jedyna doza oryginalności tego filmu.
BTW jak chcesz poczuć prawdziwy klimat bunkra polecam Bunkier SS - bardziej przypomina on to, co nazywamy bunkrem.

ocenił(a) film na 5
thomash_3

Niechcący sobie zaprzeczyłem. Tzn tematyka mnie i zaskoczyła i nie. Mało oryginalne było rzucenie grupki ludzi na jakieś pustkowie, gdzie atakują ich potworki. Natomiast zupełnym dla mnie novum była ta maszyna i zaginanie czasoprzestrzeni za jej pomocą. Ale to tylko taka wisienka na przeciętnym torciku.

ocenił(a) film na 3
thomash_3

Maszyna pozwała na manipulowanie cząsteczkami, a nie zaginała czasoprzestrzeni. Zaginanie czasoprzestrzeni związane jest z podróżowaniem w czasie.

Sam film faktycznie nawet trzyma w napięciu, ale jest tak niespójny, że aż momentami absurdalny. Nie lubię wywlekać z filmów (tym bardziej określanych jako horror) bezsensownych sytuacji, ale przecież te "stworki" nie przenikały przez drzwi i ściany, więc chyba najprościej byłoby zamknąć się w jednym z pomieszczeń...

Zresztą nie ma co się rozczulać, obejrzany i teraz czas na delete :]

jacekon

Dużo lepszy niż "Bunkier SS". 7/10

użytkownik usunięty
jacekon

"obejrzany i teraz czas na delete :] "

Jak sie tak podchodzi do filmow, ze sie oglada za darmo i jeszcze narzeka to ja nie dziwie sie, ze sie nie podoba. Jakby trzeba bylo zaplacic za niego w wypozyczalni dvd lub kupic na wlasnoc za blisko jak bywaja takie filmy ok 20-30zl to nie wylaczaloby sie i nie usypialo z nudow bo chcialoby sie jakos nie zmarnowac tej kaski hehe. ;)

Drenz, ty się odpiernicz od skośnookich, bo sam wpadniesz w ręce niemieckich zombi!

zdzichu35

Drenz z zapyziałego strzyżowa... powiedział co wiedział..hahahahaa...
W sumie to sie nie dziwie ze sie koles takim gniotem podniecil, ufff. skoro cie wkurwilem to zapraszam do mnie ... czwartki i piatki w hali polam rzeszów....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones