PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392224}

Eksperyment SS

Outpost
5,4 8 842
oceny
5,4 10 1 8842
Eksperyment SS
powrót do forum filmu Eksperyment SS

Ale daję 7/10 :) Bo w pewnych momentach trzymałam głowę pod kocem i wcale nie chciałam wyjść :) Ale ocena nie jest taka tylko dlatego, że wzbudza strach, ale dlatego, że jest świetnie zrealizowany. Kilku najemników i szef włażą do bunkra. Czy oni nie oglądali horrorów ? ;) Przecież to jasne, że zaraz coś wyjdzie :D

Marika_8

To że 90% filmu dzieje się w jednym miejscu nie znaczy że film musi być nudny i nic się w nim nie dzieje. Od zawsze najbardziej straszy to czego nie widać:). P.S. "Czy oni nie oglądali horrorów ? ;) Przecież to jasne, że zaraz coś wyjdzie :D" - a nie sądzisz że nudne by były filmy o siedzeniu pod kocem?:P

ocenił(a) film na 9
Marika_8

No az taki nudny to nie jest bez przesady :P
Pomysl dosc ciekawy ;) Scenariusz taki sobie choc ujdzie.
Podobala mi sie za to realizacja i zakonczenie :D
Dalem 9/10 bo jest to jeden z lepszych filmow o strzelaniu jakie ostatnio widzialem :P.

ocenił(a) film na 9
Marika_8

"Nudny nic sie nie dzieje" - wobec tego polecam Wanted, tam się dużo dzieje i możesz popatrzeć na efekty specjalne. Takie filmy sa dla ludzi, którzy lubią mroczny klimat, który buduje się powoli, najemnicy kolejno umierają, a pozostali widzą bezsens walki. Mimo to ją podejmują. Jak dla mnie bardzo dobry film z klimatem, może i niskobudżetowy ale dawno nic podobnego nie widziałem. Bardzo dobra fabuła, lubię takie filmy na temat rozwinięia Wunderwaffe :)... tak więc ciekawa koncepcja, świetna muzyka, dobry klimat. Dałem 9/10.

Marika_8

Marika - gratuluję fajnego komentarza. I nie przejmuj się uszczypliwymi uwagami innych userów - nie zauważyli że napisałaś z lekkim przymrużeniem oka :)

ocenił(a) film na 7
Marika_8

Film wporzadku ale bez rewelacji wiec oceny kolegow "9/10" moim zdaniem mocno przesadzone. Conajwyzej jest to "dobry" film a wiec w skali filmwebu 7/10. I taka tez ocene dalem bo spodziewalem sie totalnego crapu a efekt finalny zaskoczyl mnie in plus. No i wiadomo, zakonczenie, troche mniej hollywoodzkie choc nie wiem moze teraz takie sa w modzie? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones