PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=306287}
7,7 9 022
oceny
7,7 10 1 9022
Ekspres bohater futbolu
powrót do forum filmu Ekspres - bohater futbolu

Cóż się moge więcej rozpisywac fantastyczna historia ,kazda scena była przepiękna,film wzruszający, dzwięk mistrzostwo dla mnie ,ta cisza podczas mecz oddech szum lotu piłki,przeciwnicy stepujący jak konie ,dzwięk jest niesamowity i jeszcze te przerywniki idealnie dobrane, scena jak trener patrzy na wyswietlany film i liczy ze zdumieniem jak Erni pokonuje kolejne jardy z niesamowita szybkoscia,oglądałem sporo filmów tego typu jak ,,siła spokoju,, czy ,,za wszelką cene,, ale ten film jest jak dla mnie najlepszy z tego typu.mało ludzi go oglądało a szkoda ,znam równie dobry film tez o tematyce sportowej ,Przyjaciele z boiska,, emitowany na HBO ale u nas chyba niedostępny, Ekspres ma wszystko wspaniałą historie(zreszta oparta na faktach) cudowna muzyke i wspaniala gre aktorska trenera jak i głównego bohatera,i zaskakujące zakonczenie (bo takie jest jak ktos nie znal wczesniej z googli jego historii,w tym ja) 10/10 dziękuje i polecam

ocenił(a) film na 3
MatiNalbor

Hahah,ktos zaplacil ci za promowanie tego filmu? Bo dla mnie ten film (jak i napewno dla wiekszosci) to zwykle kino klasy B. Jak to w Ameryce bywa,naciagana historia az do bolu. Nie wiem jak wytrwalem do konca tego filmu... A zakonczenie bylo dla mnie oczywiste w momencie pierwszych kropli krwi Davisa z nosa. Tylko nie bylo wiadomo co mu jest,ale bylo wiadomo jak sie to skonczy. Aha i zdjecia do dupy.Momentami nie wiadomo co,kto,gdzie i jak. Ahh ten Davis. Mogli mu dac w tym filmie jeszcze nagrode Nobla,bo takiego wspanialego go pokazali. Powtorze: NACIAGANA HISTORIA. Ale punkciki dam,za Quiad'a i Browna.Dobrze zagrali. nara

ocenił(a) film na 8
stanlej83

~stanlej83, niestety nie mogę się z Tobą zgodzić, film nie jest naciągany, nie możemy do końca stwierdzić jaki Davis miał charakter bo większość osób go znających już nie żyła podczas kręcenia filmu więc pozostała tylko książka "Ernie Davis: The Elmira Express", w której to autor Robert C. Gallagher tak właśnie go opisywał. Wszystkie wydarzenia przedstawione we filmie zgadzają się z historią, rozgrywki uniwersyteckie, mistrzostwa krajowe, nagroda Heismana i w końcu spotkanie z JFK co unaocznia poniższe zdjęcie
http://www.erniedavishistory.com/images/ernie_davis_4.jpg

Z resztą radzę poczytać trochę zagranicznych publikacji o Davisie zanim się ktoś zacznie wypowiadać w temacie, poniżej przedstawiam bardzo ciekawą biografię
http://espn.go.com/classic/biography/s/Davis_Ernie.html

Ernie Davis jest dla kibiców futbol amerykańskiego LEGENDĄ!

ocenił(a) film na 10
armorsnake_86

w ogóle się z tobą nie zgodze,mam kolego do Ciebie pytanie jezeli ten film jest wg Ciebie słaby kino klasy B to jaki film sportowy jest klasy A i jest chociaz bardzo dobry???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones