PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833808}

Ekstaza

Bliss
5,3 1 640
ocen
5,3 10 1 1640
6,5 4
oceny krytyków
Ekstaza
powrót do forum filmu Ekstaza

Bardzo mroczny horror w stoner metalowym klimacie. Świetna muzyka, praca kamery, sceny narkotycznego opętania, paranoja.
Niestety żałuję, że poszedłem do kina na to, bo seans zniszczyła mi banda dzieciaków śmiejąca się z każdej sceny z krwią, lepiej to oglądać w domu.

ocenił(a) film na 3
Stachv

dziwisz im się, że się śmiali ze złego filmu? ja parsknąłem już przy pierwszej scenie zażywania tych proszków. dalej było już tylko coraz bardziej komicznie.

ocenił(a) film na 8
baxinski

Dlatego piszę, że to nie jest film dla każdego. Mi się podobał, bo lubie takie narkotyczno psychodeliczne klimaty, ale rozumiem, że nie każdy musi to lubić. Aczkolwiek tak, dziwię się czemu zamiast po prostu wyjść z seansu, który się nie podoba, trzeba ten seans uprzykrzać innym.

Stachv

A gdzie to było w kinach w Polsce? Przecież nie ma tego w kinach.

ocenił(a) film na 7
Meldondg_Lord

21.11.2019 kino praha Warszawa

ocenił(a) film na 7
Stachv

Uważam inaczej - tylko w kinie! Pierwszy "odlot" Dezzy na Diablo to światowa czołówka scen odurzania się narkotykami. Trzeba jednak mieć farta by na sali nie pojawili się uczestnicy konkursu kto się głośniej zaśmieje, ale takie ryzyko w kinie jest zawsze.

Stachv

Jeśli przeżycia narkotyczne psychedelików choćby i amazońskiego rodzaju stana się dostępnymi dla zwyczajnego zjadacza chleba, wtedy to być może kino będzie musiało iść dalej oraz wchipować się ze swoimi narracjami obrazów rodem z wizji boscha,, eschera, etc...lub też "zwyczajnie" przekazać, przetransplantować odmienne wymiary, może i nawet unikające obiektywnych kryterii, ale i tego nie można być wcale tego takim pewnym skoro można zostać prowadzonym za rączkę przez szamana, aby objąć w posiadanie swoją wizję, tłumaczoną przez niego, jak i choćby sny przez Junga.
Nawet Niemyte dusze nie oddadzą własnych dowiadczeń, ale sztuce uchodzi wszystko na sucho, nawet to że nie jest koniecznym tłumaczenie się, aby dostosować sie do przeiętności, co na ogół czyni się wszędzie i to zupełnie niepotrzebnie, od razu też chowając się za pancerną szybę. Polizać można.

ocenił(a) film na 3
Stachv

jak znasz jakiś film "dla każdego", podaj tytuł. Wiele filmów oglądnąłem, o wielu mi opowiadano, ale nigdy nie natknąłem się na "film dla każdego".

ocenił(a) film na 8
So_What22

„Czas apokalipsy”.

ocenił(a) film na 3
yezuss

No.... fakt, to taki ciepły familijny obraz. Jest jeszcze "Pianistka", ale raczej dla uczniów lub absolwentów  szkół muzycznych, więc ... nie dla każdego.

ocenił(a) film na 10
So_What22

So_What22 Parsknęłam ;) Jak ktoś lubi mroczny kicz, to może polubić ten film. Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczoa, świetna muzyka oraz warstwa wizualna, sceneriusz też dał radę (widywałam gorsze i płytsze), wg. mnie lepszy niż Climax, który też był całkiem ok. 

ocenił(a) film na 8
Stachv

Też zrozumiałem film, tym bardziej że jest na fakcie s.f. (pamięci jakieś laski) Ten kto nie widział kolegów,koleżanki naćpane, to se mogom ino pogodać .. Pozdro.. StachV

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones