PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838708}

El Camino: Film "Breaking Bad"

El Camino: A Breaking Bad Movie
6,5 53 860
ocen
6,5 10 1 53860
6,5 20
ocen krytyków
El Camino: Film "Breaking Bad"
powrót do forum filmu El Camino: Film "Breaking Bad"

Polskie kina

ocenił(a) film na 7

Jest jakaś szansa albo już potwierdzone informacje o seansach w polskich kinach? Czy to tylko w USA i zostaje nam Netflix?

ocenił(a) film na 7
MrBluesman

mysle, ze gdyby mial sie pojawic w kinach, juz bylo by jakies info. Wg mnie nie ma szans na duzy ekran, pozostaje tylko netflix w zaciszu domowym.

ocenił(a) film na 8
MrBluesman

w Warszawie są jakieś specjalne pokazy bo widziałam jakieś konkursy w necie z zaproszeniami

ocenił(a) film na 7
MrBluesman

Już jest do pobrania na torrentach w super jakości z lektorem ;).Mega,bardzo lubiłem ten serial,więc chętnie obejrzę ciąg dalszy przygód bohaterów tego dzieła ;)

jazdowicz2666

Bardzo lubiłeś ten serial, dlatego film ściągasz z torrentów jak prawdziwy Janusz z wąsem. Super.

ocenił(a) film na 7
chop

Co Cię obchodzi skąd biorę filmy i seriale.A od Januszów możesz sobie wyzywać swoich kumpli z gimbazy o ile ich w ogóle masz.

jazdowicz2666

O mnie się nie martw, mnie stać na Netflixa i inne platformy, a ty możesz najwyżej mleko z pod wąsa wytrzeć i obejrzeć El Camino w 1080p z the pirate bay na swoim odtwarzaczu dvd Manty.

ocenił(a) film na 7
chop

Ha,ha ale zaimponowałeś tu ludziom teraz.Zwykły burak ze wsi jesteś i tyle z tym swoim śmiesznym Netflixem.Jak mam za coś płacić,to wole już za programy sportowe,Canal+Sport,Eleven itp,a nie za serwisy filmowe które są za free w necie.Ale ty pewnie nawet pobierać z torrentów nie potrafisz,to o czym z tobą dziecko dyskutować

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Czy to już jest poziom, na którym jesteś dumny z tego, że umiesz obsługiwać torrenty?
Dumny z tego, że potrafisz okradać marki które lubisz("Mega,bardzo lubiłem ten serial")?
Dumny z tego, że przez ciebie, konsumenci którzy są uczciwi i nie kradną musza płacić więcej?
Nazywasz kogoś burakiem, kiedy w rzeczywistości to ty zatrzymałeś się jakieś 20 lat temu. Wtedy nikogo nie dziwiło piracenie filmów czy gier. Na całe szczęście te czasy już minęły, ludzie zmądrzeli i pozostała tylko taka ciemnota jak ty, która chełpi się tym, że potrafi obsłużyć program dla złodziei...
A od buraków ze wsi to możesz wyzywać swoich kumpli z gimbazy o ile ich w ogóle masz a jak nie masz, to może dla tego, że dzieci w gimnazjum znają angielski, albo chociaż potrafią czytać po polsku, a ty, biedna dzidzia piraci filmy z lektorem.

ocenił(a) film na 7
Gumpor

Ale się wysiliłeś,tylko się nie popłacz.Powiedz mi tylko jedno,od kiedy jest coś złodziejstwem nazywane jeżeli ktoś dobrowolnie,bez żadnego przymusu na torrentach umieszcza dane pliki ?.Złodziejstwem jest jakbym kradł towar w sklepie,a nie tu w necie.

ocenił(a) film na 7
chop

A w czym jest gorszy torrent od http(s)?
To może jeszcze chciałbyś, żeby z gophera ściągał?

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

I to jeszcze z lektorem... Szkoda gadać.

ocenił(a) film na 7
Gumpor

Nikt nie każe tobie na siłę oglądać z lektorem,oglądaj jak tam wolisz

ocenił(a) film na 6
MrBluesman

Raczej Netflix only

ocenił(a) film na 9
marcin_lendzion

Specjalne pokazy są tylko dzisiaj w Warszawie, bodajże o 19 i tylko dla tych którzy maja zaproszenia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones