Elizabeth: The Golden Age

1 godz. 54 min.
7,1 38 822
oceny
7,1 10 38822
12 172
chce zobaczyć
6,0 6
ocen krytyków
{"rate":6.0,"count":6}
{"type":"film","id":133815,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Elizabeth%3A+The+Golden+Age-2007-133815/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Elizabeth: Złoty wiek
  • paulinadrabik ocenił(a) ten film na: 10

niezwykła kreacja tej aktorki , sceny przy ołtarzu i jej ogromnego wzburzenia byly niesamowite

ogladalam ten film wiele razy i nadal jestem pod wrazeniem. szkoda ze aktorka nie dostala oscara, na ktorego wedlug mnie zasluguje bezsprzecznie ! :)

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 10

paulinadrabik Za rolę w poprzedniej części też była nominowana, ale wtedy statuetkę zgarnęła Gwyneth Paltrow.

• paulinadrabik Moim zdaniem rola Blanchett była genialna i w pierwszej i w drugiej części... Gwyneth Paltrow nie powinna zgarnąć Oscara, natomiast w 2008 roku Marion Cotillard dostała zasłużonego... Marion była lepsza !!! Jednak Cate Blanchett jest świetną aktorką i jeszcze nie jednego Oscara dostanie ;D

• niebieskooka5620 ocenił(a) ten film na: 9

paulinadrabik W komentarzach do pierwszej części ktoś bardzo krytykował Cate w tej roli. Ja ją chwaliłam i byłam niezmiernie ciekawa jak wypadnie tutaj. Nie zawiodłam się. Była świetna! :)

• paulinadrabik Mam tak samo ! Ubóstwiam ją ! Jak ona się unosi to ty czujesz to samo :)

• IthilElbereth ocenił(a) ten film na: 9

paulinadrabik Mnie najbardziej zachwyciła scena gdy wyjechała na koniu w zbroi,wyglądała niesamowicie.