PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650}

Emma

6,6 16 509
ocen
6,6 10 1 16509
Emma
powrót do forum filmu Emma

Film anglojęzyczny?

ocenił(a) film na 8

Może moje pytanie jest głupie (bo film produkcji anglo-amerykańskiej), ale już dwa razy spotkałam się z wersją francusko-języczną tego filmu, a przyznam, że nie lubię filmów w tym języku (oczywiście jeśli mam wybór :P) i stąd moje pytanie: czy ten film w wersji oryginalnej jest w języku angielskim? :-P Bo jeśli tak to będę szukać wersji właśnie takiej :)

ocenił(a) film na 8
malll

Przepraszam - miało być "spotkałam się z wersją włosko-języczną" :P

ocenił(a) film na 9
malll

Oczywiście- jest to film, w którym wszyscy bohaterowie mówią w pięknym jeżyku angielskim:P

Sama też nie przepadam za filmami włosko- i francuskojęzycznymi.

gosias132

Problem jest taki, że ani Włosi, ani Francuzi nie lubią angielskiego najwidoczniej, bo praktycznie wszystkie filmy wychodzące na te rynki są zdubbingowane, czego nienawidzę, jeśli nie można znaleźć chociaż angelskich napisów...

ocenił(a) film na 8
Nela

chociażby tu można obejrzec film w ojczystym języku;) http://www.youtube.com/watch?v=6O8vVqUlaaM&feature=related ja też nie lubię dubbingu w filmach, który toleruje jedynie w kreskówkach, dodatkowo Niemcy też strasznie dubbingują. a nie ma nic gorszego niz uroczy pan knightley - jeremy northam , który mówi po niemiecku brrr;/

ignis_2

Tak chyba po raz pierwszy ten film oglądałm (na yt) ;)
A teraz mam własny- i oglądam bardzoooo często xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones