PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650}

Emma

6,6 16 509
ocen
6,6 10 1 16509
Emma
powrót do forum filmu Emma

lubie filmy na podstawie ksiazek austen ale emma jest chyba najgorsza. film strasznie chaotyczny. zastanawiałm sie czy w ogole pokaza z bliska mcgregora, chyba była jedna scena gdzie z bliska było widac jego twarz, przynajmniej dopoki nie przysnełam na chwile w pewnym momencie(ale tylko dlatego, ze byłam zmeczona).troche dla mnie dziwne , ze np. emma utkneła w rzece w tym powozie i zjawił sie evan no i sie zaczyna- brak zblizenia na niego jak wygada, potem jak był wsrod innych osob tez nie było go widac.w ogole było wiele scen gdzie zamiast pokazywac na przemian twarze aktorow , raz jednego raz drugiego a to wszystkich razem to utkneła kamera na pare minut w jednym momencie z daleka i tak toczyła sie rozmowa. ogolnie mi sie nie podobał. nie polecam

nenyaaaa

Zgadzam się. Film doskonale przeciętny. NIe ma tego "czegoś", co powinno porwać widza.
Jedyne co mi się podobało to oczywiście McGregor ;))

No_5

Ja uważam ze film był ciekawy. Nie czytałm ksiąki anie nie widziałam innych ekranizaji wiec nie mog porównac. Nie moge jednak narzekac jak wy. Osobiscie jestem fanka Jane Austen i goooraco polecam odcinkową wersje "Dumy i Uprzedenia"

xxDomaxx

A mi się najbardziej podobała gra Northama, taki Knightley, jaki powinien być, o.
A film, no cóż, jak dla mnie to coś lekkiego na niedzielne popołudnie.

ocenił(a) film na 9
nenyaaaa

O tak, pan Knightley był świetny:)

Droga Istariii - jeżeli oglądasz film dla drugo- czy właściwie trzecioplanowego aktora, to nie dziwię się, że jesteś gorzko rozczarowana. Wszak jest to 'Emma', a nie 'Frank Churchill' (i dzięki Bogu!).

'film strasznie chaotyczny'? Co przez to rozumiesz? Że nie ma bez przerwy zbliżeń Evana McGregora?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones