PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=182546}
6,7 826
ocen
6,7 10 1 826
English Babu Desi Mem: Młodzieniec z Anglii i Hinduska
powrót do forum filmu English Babu Desi Mem: Młodzieniec z Anglii i Hinduska

Zbyt rozwleczony

ocenił(a) film na 5

Film mógłby spokojnie trwać 90 minut,ale po co? Trzeba go rozmulić do prawie 3 godzin.Niepotrzebnie,gdyż z góry wiadomo jak skończy się ta cała niezbyt zagmatwana historia.Z początku film nawet mi się podobał ale z czasem denerwowały mnie te sztucznie,niepotrzebnie rozciągnięte sceny.

disco_man

Dokładnie to samo było w moim przypadku.
No ja rozumiem, że to jest musical, ale żeby piosenkę na każdą najmniejszą nawet pierdołę śpiewać? I to takie cholernie długie...
Sceny rozwlekane tak, że w sumie żal oglądać. Tak, jakby się nie dało pokazać, że ktoś płacze w przeciągu 10 sekund (co jak na taki moment jest dużo), tylko rozwlekać to na 3-4 minuty. No żenua! Historia wymyślona nawet nie taka straszna, ale wykonanie strasznie sknocone.

Sceny walki? Matko jedyna, czułam się, jakbym oglądała baaaaaaaaaaardzo nisko budżetowy film! Okropne! Żal dupę ściska!

Gdybym miała komuś polecić, to na pewno bym tego NIE zrobiła. Film denny, zakończenie i ciąg dalszy bardzo przewidywalny... Dla mnie 3/10, co i tak chyba jest za dużo.

ocenił(a) film na 9
Asia_8

Takie są filmy bolly:))długie ,mają dużo muzyki i piosenek:))I nierozumiem takich ludzi ,którzy oglądają te filmy,a dokładnie nie wiedzą z czym to się je:))) to po jaki GRZYB-je oglądacie,a pózniej narzekacie;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones