PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5432}

Epidemia

Outbreak
6,6 48 060
ocen
6,6 10 1 48060
6,1 9
ocen krytyków
Epidemia
powrót do forum filmu Epidemia

7/10

ocenił(a) film na 7

Mam pewną wątpliwość w tym miasteczku wojsko pracowało nad tajną bronią rzucając tę bombe chcieli wszystko za tuszować , Jeżeli wojsko miało szczepionke to czy wojsko samo stworzyło wirusa , który zaczął zabijac ludzi . W`pewnym momencie wylączył mi się telewizor mam cyfre i jak jest gdzieś burza tracę zasięg . Co do filmu to film trzyma w napięciu jest to jakaś wielka produkcja z wielkim efektami no ale filmie gra tez ciekawa ekipa aktorów. 7/10

ocenił(a) film na 1
kinoman1985

dla mnie totalne rozczarowanie, nawet Freeman ani Spacey nie uratowali tego filmu. Niestety. Nawet na 2 nie zasługuje u mnie. A i wydaje mi się, że to nie wojsko stworzyło wirusa.

ocenił(a) film na 9
jealouss

Wojsko NIE stworzyło wirusa. Wirus, który posiadało wojsko to był dokładnie ten sam, który wywołał epidemię w Afryce pokazaną na początku filmu. Wojsko go sobie stamtąd wzięło a wioskę zniszczyło dlatego myśleli, że tego wirusa mają tylko oni nie przypuszczając nawet, że małpka może być jego rezerwuarem. Wojsko go przetrzymywało jako broń a dla zabezpieczenia stworzyło surowicę (a nie szczepionkę, co było chyba źle przetłumaczone w filmie). I co dalej następuje po kilkudziesięciu latach w USA wybucha epidemia spowodowana dokładnie przez tego wirusa, o którym wojsko myśli, że tylko oni go mają i teraz jeśli powiedzą prawdę o Afryce to po pierwsze wyda się, że w Afryce spuścili bombę na wioskę a po drugie, istotniejsze, będą zmuszeni do wydania surowicy, a jeśli surowica stanie się dostępna to ich broń już nie będzie nic warta. Jedna tylko rzecz wywołała konsternację wśród wojskowych czyli mutacja tego wirusa w formę bardziej zjadliwą, na którą ich surowica nie działała.

ocenił(a) film na 7
Palcewoczodolach

Dzienki za pomoc

ocenił(a) film na 1
Palcewoczodolach

No, fajnie, ze ktoś obejrzał ten film od deski do deski i napisał coś konkretnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones