PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698878}

Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie

Ice Age: Collision Course
6,2 42 954
oceny
6,2 10 1 42954
3,2 5
ocen krytyków
Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie

Po tytule myślę że będzie to
Pcześć o meteorycie który uderzy w ziemię :)

Filipoo111

Oczywiście po tytule angielskim, po polskim to by się wszystkiego można było spodziewać.

ocenił(a) film na 3
karcow

Mocny kac :D

Filipoo111

Pewnie wiewiór poleci w kosmos przypadkowo oczywiście wyląduje na tej wielkiej asteroidzie i wbije tam swój orzeszek no i oczywiście asteroida się rozpadnie i takim to sposobem uratuje świat. W między czasie gdy asteroida będzie zmierzać ku ziemi dadzą jakaś tam historie postaci.

gostek123

Fajnie. Dzięki za wielki spoiler. Zgłaszam.

ocenił(a) film na 3
Heller1304

Uwaga: Nikt nie zginie.

ocenił(a) film na 7
Heller1304

Hmmm, ciekawi mnie jedno, po pierwsze po co wchodzisz w temat odznaczony "uwaga, treść może zdradzać fabułę"? A potem masz pretensje, że przeczytałaś spoiler?
po drugie, Gostek123 napisał post 29 lutego 2016, pierwsza premiera epoki 5 miała miejsce "30 czerwca 2016" w Singapurze, więc jakim cudem ktoś spoilerował film PRZED premierą? Proste, nie spoilerował, a napisał trafny przebieg wydarzeń, zresztą od 4 części film bazuje na identycznych wydarzeniach więc Gostek123 po prostu powielił schemat z poprzednich części uwzględniając miniaturkę z plakatu przedstawiają meteoryty :)
Amen.

PS: A nawet jeżeli jakimś cudem to spoiler to patrz pkt pierwszy:)

użytkownik usunięty
Filipoo111

Już raz asteroida spadła na rodzinę Sida. Pozdro dla kumatych XD

Filipoo111

Moze tak być ;) Bardzo fajna seria i jak dla mnei kolejne części trzymają poziom.

Filipoo111

No ja czekam z niecierpliwością. Ale pewnie wybiorę się dopiero po weekendzie. Mam nadzieję, że będzie można się całkiem dobrze pośmiać xD

Rose_Nine

My też się planujemy wybrać, żeby miło spędzić czas, no i oczywiście, bo naklejki do paszportu xD

JoanablacK

Jakiego paszportu?

Rose_Nine

Na wakacje Cinema zrobiło taką akcję, że dostaje się taką małą książeczkę i za każdym filmem z niej dostaje się takie naklejki do wklejenia z bohaterami filmu

JoanablacK

Za każdy film? Co potem z tych naklejek jest? xD

Rose_Nine

To raczej akcja dla dzieci :). Bo naklejki są tylko za bajki. Plus dodatkowo naklejki za ilość obejrzanych filmów i dostaje się małe upominki do tego.

JoanablacK

A, już ogarnęłam. Słodycze xD. Dla dzieci bardzo fajna akcja. Dla dorosłych też mogłaby być, tylko w nagrodę wino na przykład :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones