PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698878}

Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie

Ice Age: Collision Course
6,2 42 996
ocen
6,2 10 1 42996
3,2 5
ocen krytyków
Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie

Jeśli o mnie chodzi, jestem świeżo po seansie i nie żałuję ani minuty spędzonej w kinie. Uśmiałam się jak głupia, w niektórych momentach dosłownie miałam łzy w oczach. Wspominane przez niektórych "błazeński humor" oraz "niewybredne żarty" mogą zostać odebrane na wiele sposobów i faktycznie, nie każdemu przypadną do gustu, jednak z tego, co zauważyć mogłam na sali, nie tylko młodszym widzom film się spodobał. Powiedziałabym nawet, że niektórzy dorośli mieli ubaw większy niż dzieci, z którymi przyszli :)
W mojej opinii, twórcy utrzymali poziom i odwalili kawał dobrej roboty!

użytkownik usunięty
Koniowata31

Na premierze tego filmu tak samo się czułem.

Koniowata31

Mnie również film bardzo przypadł do gustu, widać różnicę między tą a pierwszą częścią, ale ileż można robić to samo w kółko i nie zanudzić? Każdy ma prawo do swojej opinii, jeśli dla niektórych jest to film "dla kretynów" to trudno, ja mam prawie 18 lat i uśmiałam się nieźle, a i tak moja mama przebiła wszystkich, bo na scenie ze Scratem i grawitacją prawie się udusiła. Przyjaciółka również wypowiadała się pozytywnie na temat filmu ;)

użytkownik usunięty
Koniowata31

Racja nie dla każdego.Niektórzy oczekują czegoś więcej niż głupich tekstów z podwórka od dobrej komedii.Patrz Epoka Lodowcowa 1.

tam też były te "głupie teksty".

użytkownik usunięty
Vitcher

Głupie teksty i głupie teksty w dobrze zrobionej sytuacji to dwie różne rzeczy tam można było się pośmiać tutaj widać,że film już robiony na popularności marki nic nie wnosi robi dzieciom wodę z mózgu,a tekty tworzone chyba były przez amerykańskie dzieciaki.

ktoś gdzieś wyżej napisał, ze to część która nie musiała powstać. Oczywiście. Ale wraz z nią nie powstałoby 300 milionów dolarów netto zysku.

użytkownik usunięty
GrubyPerez69

Dokładnie

ocenił(a) film na 8
Koniowata31

Popieram, i według mnie, ta część przebija pozostałe

ocenił(a) film na 3
Koniowata31

Wszystkie części Epoki Lodowcowej miały trochę infantylnych żartów, ale ta część była mocno przesycona tylko takim "humorem", jeszcze tak wciskanym na siłę, że było to nie do zniesienia :( Cała fabuła też wydawała się wymyślona w 10 minut byle by dało się ją jakoś odnieść do kosmosu... Ogólnie bardzo słaba część niestety.

ocenił(a) film na 7
Koniowata31

Bardzo podobały mi się w tej części nawiązania do innych filmów i historii, np. scena z "Armagedonu", przejście przez morze czerwone, albo nawiązanie do Sherlocka :D

ocenił(a) film na 7
Blawatka98

Armagedon ogarnąłem, morze czerwone też, ale Sherlock ?

ocenił(a) film na 7
dark636

Może tylko mnie się tak skojarzyło, ale chodzi mi o te sceny kiedy Buck gada sam ze sobą w tym białym "pomieszczeniu" i kreśli palcem jakieś literki i cyferki w powietrzu. Od razu pomyślałam: Sherlock i Mind Palace

ocenił(a) film na 7
Blawatka98

w sumie racja

użytkownik usunięty
Blawatka98

A mi się to raczej skojarzyło z "Matrixem"...

Koniowata31

Koniowata 31: "Uśmiałam się jak głupia".
To wystarczy za komentarz.

ocenił(a) film na 4
Koniowata31

Współczuję ci poczucia humoru...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones