PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32014}

Epoka lodowcowa

Ice Age
7,6 495 058
ocen
7,6 10 1 495058
7,0 28
ocen krytyków
Epoka lodowcowa
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa

Ani to zabawne, ani (tym bardziej) ładne wizualnie. Powiem wręcz inaczej - najbrzydsza bajka XXI wieku.
Bardzo dobry polski dubbing, pod warunkiem, że zrozumiecie coś z bełkotania Pazury.

4/10

ocenił(a) film na 8
kacperpiotrkow2

w jedynce jest najładniejsza animacja ze wszystkich częsci;]i do tego ta końcówka ^^ cód,miód,orzeszki^^

jestemtwoimojcem

cód,miód,(!)orzeszki(!)^^

Racja

użytkownik usunięty
kacperpiotrkow2

Mnie po prostu nie rozśmieszył żaden moment w tym filmie.

użytkownik usunięty

no nie powiem zebym sie pokladal na podlodze ze smiechu, ale film warty uwagi. poczatkowo to stworzona ja chyba w celu pokazania fajnej , wrzuszajacej historii, ktora da nieco mlodszym widzom troche do myslenia.

ocenił(a) film na 8
kacperpiotrkow2

Mówisz "bełkotania Pazury". Ja to bym powiedział, że jest to talent Pazury, który umie dostosować swój głos do danej postaci.(wg. mnie głos Sida był bardzo zabawny ;])

A co do tego "najbrzydsza bajka XXI wieku", w 100% się nie zgodzę, bo są o wiele, wiele gorsze bajki,a zdarzyło mi się oglądać wiele. Więc prośba, nie wyskakuj z tak pochopnymi wnioskami.

ocenił(a) film na 5
mrdomasz

mrdomasz - nigdy nie podważałem talentu Cezarego. W tym przypadku talent, gra aktorska (jeśli można to tak nazwać) jest jednak inną sprawą niż ogólny odbiór. Jeśli oglądam ,,EL" dla dubbingu, to wystawiłbym może 8, ale w ogólnym rozrachunku nie można zachwycać się czymś, czego się nie rozumie (a ja nie zrozumiałem tego co gada Sid w niektórych momentach).

Najbrzydsza bajka? Obstaję przy swojej teorii. Mówisz, że są gorsze bajki - oczywiście, że są! Ale można wymagać więcej od bajek kinowych, polecanych przez FM, i które mają swoje sequele, czyż nie?

ocenił(a) film na 10
kacperpiotrkow2

Moim zdaniem jest to bardzo ładna graficznie bajka (jest ona specyficzna przyznaję ale ma to coś w sobie).

ocenił(a) film na 10
doleginho

aaa dla mnie udany nawet bym powiedzial mega:D padaja tam fajne teksty i wogole ktore pozniej sa wykorzystywane

ocenił(a) film na 9
XjvX

Mi się strasznie podobał : D Uśmiałam się przy wiewiórce XD

periculosa

scrat

kacperpiotrkow2

ma babcię

mrdomasz

ma babcię

ocenił(a) film na 10
kacperpiotrkow2

wybacz, ale to raczej ty bełkoczesz w swojej pseudoocenie...kolejny antyamerykański shithead ? stwórz coś lepszego, "ładniejszego wizualnie"...żal mi cie, ale tacy właśnie są polacy...tylko to jedno umiecie - zawiśc, małostkowośc...

kacperpiotrkow2

najbrzydsza bajka XXI wieku ? Mocną tezę stawiasz. I nie widzę żadnego konkretnego argumentu.. Wg mnie nie jest to najgorsza - jest to jedna z najlepszych ... ;] Zresztą, kiedy weszła do kin to odniosła spory sukces. Teraz, kiedy każdego roku wychodzi naście animowanych filmów młodsi odbiorcy mogą nie zauważyć fenomenu takich filmów jak Shrek czy EL. Jednak takie filmy to klasyk!
Można go odlądać całą rodziną. Ja tam się przy nim uśmiałam, szczególnie za 1 razem :)
Ja zrozumiałam wszystko, co mówili bohaterowie, za każdym razem, kiedy oglądałam Epokę. Nie wiem, kacperpiotrkow2, co jest takiego złe ? Ja Ci powiem, co jest dobre - animacja, świetny polski dubbing (urok Sida polegał właśnie m.in na tym "bełkocie", który jednak był do zrozumienia, przynajmniej dla Polaków ;) ), humor, świetne teksty.. Co jeszcze ? Yy sysunia ? :D <3

Emis

ma babcię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones