PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35910}
6,4 584
oceny
6,4 10 1 584
Erotikon
powrót do forum filmu Erotikon

Mieszane uczucia mialem ogladajac ten film. Dominujace uczucie to ogromne zaskoczenie. Dlaczego?

Forma - po b. rzetelnym przelozeniu na jezyk obrazu Skarbu rodu Arne wywodzacego sie z historycznych opowiesci Stiller siegnal po komedie. Ale czy to jest komedia? Mam watpliwosci.
Niewiele sie tu ubawielem. Zapewne zbyt wyszukana to dla mnie byla komedia.

Tresc - mocno mnie zaskoczyla sfera obyczajowa. Watek milosny opiera sie tu na roznorakich zwiazkach. Mloda zona, znudzona straszym mezem-naukowcem szuka pocieszenia filirtujac z innymi mezczyznami, doprowadzajac najwiekszego jej adoratora -Prebena do wybuchu zazdrosci. Pozniej jest jeszcze zabawniej, bo zona porzuca nudnego meza, a gdy godzi sie juz z kochankiem to zacheca z kobieca przenikliwoscia meza do zwiazku z siostrzenica, ktora zupelnie nie wiadomo dlaczego zauroczona jest starym nudziarzem. Dziwny happy end. Dziwnie ulozone relacje.

Na plus zaliczam dobra gre aktorow. Erotikon oglada sie b. dobrze, fabula choc blaha potrafi mimo wszystko zaciekawic. Az wierzyc sie nie chce ze po tak powaznym w tonie filmie poprzednim Stiller tak dobrze poradzil sobie z zadaniem tak frywolnym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones