PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611985}
5,9 174
oceny
5,9 10 1 174
Errors of the Human Body
powrót do forum filmu Errors of the Human Body

Krótka recenzja

ocenił(a) film na 5

Wykonanie (zdjęcia, muzyka, nastrój) - 10/10. Szkoda, że w ogóle nie pasowały do scenariusza i tego, o czym był ten film. Dodatkowo, skoro już wspomniałem o scenariuszu - najsłabszy element filmu, akcja rozegrała się w przeszłości, a ja przez półtora godziny oglądałem, jak reżyser powolutku odkrywa prawdę na temat śmierci syna głównego bohatera. Wszystko inne było tylko dekoracją bez znaczenia dla fabuły. Za sam scenariusz 4/10, ale technikalia wyciągają ocenę na 6/10.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
khanate

Czy ktoś rozpoznaje może tę dziwną polską piosenkę, która leci w laboratorium, gdy bohater podgląda spiskowców?

ocenił(a) film na 8
kerekekekokeks

Krystyna Prońko "Psalm stojących w kolejce", tekst jest Ernesta Brylla.

ocenił(a) film na 8
psychosun

:) Dzięki! Strasznie mnie to męczyło, mimo że piosenka niezbyt mi przypadła do gustu. Jestem generalnie maniakiem muzyki i chcę wiedzieć w tej dziedzinie wszystko a ten utwór z żadnym wykonawcą mi się nie kojarzył ;)

lechwalesa

Ja nie musiałem oglądać, bo mnie już zwiastun nie przekonał do oglądania. Wszystko toczyło się bardzo ślamazarnie.

ocenił(a) film na 4
lechwalesa

Mało akcji. Trochę się wynudziłem. Częściowo być może ,dlatego że oglądałem bez napisów a w filmie jest dużo terminów naukowych itp więc nie wszystko do końca rozumiałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones