PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611985}
5,9 174
oceny
5,9 10 1 174
Errors of the Human Body
powrót do forum filmu Errors of the Human Body

Zakończenie

ocenił(a) film na 7

Wie ktoś jak można wytłumaczyć ostatnią scenę z filmu?
Rebekka: Why didn't your son recover?
Geoff: How was I supposed to know?

mat_ole

We wcześniejszych scenach filmu widać jak główny bohater zostaje sam z bardzo chorym synkiem w pokoju i zamyka żaluzje, późniejsze sceny z lekarzami walczącymi o życie dziecka i główny bohaterem załamanym na krześle pokazują nam, że to on zakończył jego życie.
Wtedy wydawało mu się to najlepszy co mógł zrobić, ale dopiero po własnym samoistnym ozdrowieniu i rozmowie z Rebeką uświadomił sobie, że tak jak on sam, jego syn by wyzdrowiał.

ocenił(a) film na 7
samlanka

Dzięki, tak też pomyślałem ale w tej ostatniej scenie "Dżef" odpowiedział jakoś tak bez emocji co mnie zbiło z tropu (pewnie łzy Rebeki też mają na celu pokazanie, iż domyśliła się co Geoffrey zrobił własnemu synowi). Generalnie przez cały film pokazywano zeschizowane sceny przedstawiające kondycje psychiczną bohatera i historię choroby jego dziecka, więc w momencie gdy on uświadamia sobie że jego syn by wyzdrowiał spodziewałem się większej dawki dramaturgii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones