Twórcy nie pokusili się o poznanie mechaniki działania escape-roomów, skupili się na tym żeby ludzie musieli uciec z pokoju chociaż jeśli ktoś nie bywa w takich pokojach to w zupełności mu wystarczy. Brak logiki w niektórych momentach, beznadziejna muzyka. Tytuł filmu obiecujący i możnaby wiele zrobić, niestety...
Druga połowa filmu zdecydowanie podniosła moją ocenę. Przede wszystkim widać gołym okiem, że twórcy nie mieli ani pieniędzy, ani innowacyjnego pomysłu- zlepili z jednej strony opętanie przez demona, tajemniczy przedmiot skrywający w sobie zło i zamknięcie bohaterów w jednym pomieszczeniu, z którego trudno się wydostać...
więcej