PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813880}
6,0 39 028
ocen
6,0 10 1 39028
4,0 8
ocen krytyków
Escape Room
powrót do forum filmu Escape Room
ProF_A_N_

Anulacja premiery murowana po dzisiejszym.

Szymonyeti

A może to taki nowy sposób promowania filmu amerykanie potrafią; jak już nawet w chińskich w wiadomościach było o Koszalinie to pewnie teraz każdy sprawdza co to jest Escape Room akurat parę dni przed premierą.

mleczyk12345

Tak, dystrybutor skopcił na skwarkę 5 osób, by promować film. Przejrzałeś go!

Grifter

grifter, zgadzam się z tobą na maksa. Wszak wszyscy widzą, że producent zabił te dziewczyny w Koszalinie aby zainteresować swoim filmem. Wszystko zaplanował z iście mistrzowską precyzją.
Tak samo jak Bogardt kazał Roosveltowi i Churchilowi spotkać się w Casablance aby swój film promować.
I to wyróżnienie, że wybrali akurat nasz polski Koszalin. Szkoda, że nie Słupsk bo to miasto już zostało namaszczone na polską stolicę postępu i antyciemnogrodu.
Masz rację, ludzie przejrzeli aktorów, reżyserów i producentów tego filmu. Zgadzam się z tobą.

mleczyk12345

Akurat przedwczoraj sprawdzałem, co to jest, bo nie wiedziałem, a do młodych się nie zaliczam. Może to dlatego...

ocenił(a) film na 5
Szymonyeti

Byłby to kolejny skandal i mieszanie fikcji z rzeczywistością. Ale w Polsce wszystko jest możliwe.

ocenił(a) film na 7
ProF_A_N_

Huh, gdyby nie ten wypadek, to nie dowiedziałbym się o tym filmie

ocenił(a) film na 10
kjbrodi

U mnie na odwrót, gdyby nie ten film nie dowiedziałbym się o jakimś wypadku, w sumie nadal nie wiem bo jeszcze nie wygooglowałem.

ProF_A_N_

Niestety zapewne film zyska o wiele większy rozgłos.

ProF_A_N_

To samo pomyślałam :(

ProF_A_N_

O tym filmie dowiedziałam się dzisiaj będąc w kinie na innym (zwiastun pokazywali w trakcie reklam) i wręcz ciarki mi przeszły, kiedy również pomyślałam o wczorajszej tragedii w Koszalinie. To jest cholernie okropny zbieg okoliczności...

Sysunia96

Przewidzieli kiedy robic premiere. Smiem twierdzic ze w koszalinie go nie puszcza

Sysunia96

Nie wiem czy nie plota ale ktoś pisał że w fabule główna bohaterka czyta gazetę gdzie jest artykuł o 5 dziewczynach które zginęły w pożarze innego escape roomu.

ocenił(a) film na 8
borsuk96

Tak! Dokładnie tak jest! Oglądam, ona to czyta, a ja takie wtf, przewidzieli przyszłość!

borsuk96

Dopiero kilka dni temu oglądałem film. Jak bohaterka wzięła gazetę z napisem: "Five burn alive" to normalnie nie wierzyłem w aż taki zbieg okoliczności.

ProF_A_N_

U nas już premiera była... sorry ale tak serio to raczej powinni go u nas wycofać albo grubo przełożyć.

ocenił(a) film na 5
lesku73

Chyba żart

lesku73

A niby z jakiej przyczyny ? Dlaczego 38mln osób niezwiązanych z tym tematem ma mieć coś zakazane. Napewno te dziewczyny by tego nie chciały żeby teraz nikt nie mógł zobaczyć filmu niezwiązanego nic z tą sprawą. Kilka dni temu był karambol pod Łodzią na A1- zakazmy oglądać wszystkich i wściekłych i grać w Need for speed

ProF_A_N_

premiera filmu tego samego dnia co tragedia w Koszalinie!

ocenił(a) film na 3
MichaelGrzesiak

Widocznie właściciel tego lokalu ostro "podjarał się" tym filmem.

ProF_A_N_

Tak się złożyło. Ten film to chyba taki klasyczny "January movie" na wolniejszy miesiąc w kinowym biznesie. Konotacje straszne, ale co zrobić...

PS. Proponowałabym ze 2 razy pomyśleć przed napisaniem tu czegoś głupiego (paru osobom już się to nie udało).

ProF_A_N_

Dystrybutor wycofał film z kin.

ProF_A_N_

Film ,,Escape room" ma jako gatunek podany horror. Horror to się naprawdę wydarzył w Koszalinie...

Shadow_dawnego_ggggggg

Horror to się wydarzył w 41 jak otępiali Polacy spalili żywcem ponad 300 Żydów (w tym kobiety i dzieci) w Jedwabnem...

Grifter

Jasne. I ten horror = Wołyniowi (120 tys. pomordowanych), Oświęcimowi (1,3 mln ludzi zagazowanych) i Katyniowi (21 768 rostrzelanych). Tylko trzeba wierzyc w cuda, nie w liczby, co nie grifterze...

Shadow_dawnego_ggggggg

Ale tu mordowali Polacy :)

Grifter

no tak, geniuszu grifterze, przecież napisałe że Jedwabne równa się (= nie wiesz co ten znak znaczy?) Wołyniowi, Jednwabne równa się Oświęcimiowi, Jedwabne równa się Katyniowi. A nawet jest większą zbrodnią, bo takie ,,autorytety" jak ty czy gros tak mówią.

Shadow_dawnego_ggggggg

Tak nieudolnie próbujesz zakrzyczeć zbrodnię Polaków morderców :)

Grifter

Dajże wreszcie spokój. No powiedź że to wreszcie, no powiedź: największą zbrodnią na świecie było Jedwabne. No powiedz to.

Shadow_dawnego_ggggggg

Chciałbyś.
Dobra, kończę. Chciałem cię tylko wkurzyć :)

Grifter

Słuchaj, bo jeszcze gospodarz się wścieknie i zamknie ci oborę na zawsze. Już z niej nie wyjdziesz.

Shadow_dawnego_ggggggg

A co Polacy znowu zamierzają palić Żydów? Morderczy naród :)

Grifter

dobrze, że ty nim nie jesteś

Grifter

Pewnie to ty byłeś w stodole. I dlatego jesteś taki poopiekany i chodzisz w masce...

Grifter

Słyszałeś? W Strefie Gazy zginęła kobieta w ciąży, i jeszcze niemowlak.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Grifter

Masz obsesję na moim punkcie jakąś? Do mojego awatara też się pewnie masturbujesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones