PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667028}

Eskorta

The Homesman
6,5 16 616
ocen
6,5 10 1 16616
5,8 6
ocen krytyków
Eskorta
powrót do forum filmu Eskorta

Film ma świetną muzykę a akcja praktycznie toczy się na tle monumentalnej prerii. Daje 8/10 za pewne dużo osób wyłączy ten film po 30 minutach obrażona obrazami patologii i zepsucia części bohaterów ... Cóż ... To Ci którzy wolą wierzyć w Świat widziany przez "różowe okulary" ... a ten film do takiego Świata nie należy ... To obraz ludzi zepsutych bardziej lub mniej, dobrych lub złych ... Tych którzy przekroczyli granicę, tych którzy wierzą w dobro i są pacyfistami oraz tych którzy w tym całym szaleństwie są już obyci i zachowują się jak "maszyny" ... Każda z tych postaci oprócz walki z otaczającym je szaleństwem będzie musiała się jeszcze zmierzyć z naturą ... Każda osoba która za bardzo odda się szaleństwu jest sprowadzana na ziemię przez naturę ... Co tu dużo pisać ... To prawdziwy western ... Człowiek, natura i "Dziki Zachód". Dzisiejszy człowiek który musiał by żyć w tych warunkach ... Oszalał by ... a otaczająca go natura zmusiła by go do przestrzegania swoich praw lub zabili by go indianie lub rzezimieszki ...albo ogarniasz i dostosowujesz się to sytuacji albo po tobie. Brutalnie i bez zbędnego gadania.

ocenił(a) film na 3
rafal_szczepanski

No tak, ale dla mnie fabuła jest zbyt rozwlekła i nie ma żadnego sensu poza zobrazowaniem faktu, że życie nie jest czarno-białe, a ludzie do szczętu źli lub dobrzy. Okropnie się nudziłam. Niedostatki scenariusza całkowicie popsuły ten obraz.

ocenił(a) film na 3
dlaczegojaa

Dokładnie. Nie zrozumiałe sceny i ogólne przesłanie filmu. Słabo. A mogło by być o wiele lepiej z akimi aktorami i zdjęciami..

ocenił(a) film na 8
donut88

Zacząłem nawet coś tu wpisywać, ale zdałem sobie sprawę, że nie warto . . . i przestałem.
Tak na marginesie: wróć do szkoły i popraw gramatykę, literówek też pilnuj.

ocenił(a) film na 3
ZSGifMan

No rzeczywiscie, szkoda ze wogole cos napisales. Liczelem na merytoryczna odpowiedz.

ocenił(a) film na 7
donut88

Gdyby nie genialna gra aktorów i... przesłanie tego filmu, też bym się zastanawiał nad jego sensem bo fabułę miał słabą, a zdjęcia kręcono w wyjątkowo nieciekawych lub banalnych miejscach. Ale za te dwie rzeczy - 1. bardzo trudna gra psychicznie chorych osób, świetne role głównych bohaterów oraz za 2. przesłanie, film uważam za bardzo wartościowy. Nie zrozumiałeś przesłania? Dziwi mnie to. Szlachetność niektórych osób może mieć wpływ na zmianę złego postępowania innych.

użytkownik usunięty
donut88

Właśnie, aktorzy się starali, zdjęcia prerii bardzo ładne, ale całość wyszła nijak. Takie mam wrażenie że film zrobiony po to żeby stara gwiazda Hollywood mogła poreżyserować i zagrać główną rolę. Nie mówię że tak było, ale tak to odebrałem.

ocenił(a) film na 4
dlaczegojaa

Film kompletnie o niczym...

ocenił(a) film na 8
rafal_szczepanski

Jak można rozpatrywać osoby chore psychicznie w kategoriach dobra i zła? Dziecinada.

ocenił(a) film na 8
rafal_szczepanski

Przyłączam się - 8/10 !!!

ocenił(a) film na 9
rafal_szczepanski

Zwykle westerny tzw. klasyczne mocno mnie nudzą . Ale to jest prawdziwe odnowienie gatunku. Po prostu świetny film. Tommy Le Jones - wielka rola.

ocenił(a) film na 9
frequentviewer

Chciałam zadać pytanie czy wylapales scenę jak ksiądz był u Hilary, a ta powiedziała do niego coś w rodzaju, że pościel zmieniła i może się on już kłaść, tylko niech najpierw pomyje wyleje zwierzętom... Dlaczego on miał się kłaść u niej... Czy oni że sobą sypiali?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones