PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836119}
6,0 47 658
ocen
6,0 10 1 47658
5,9 32
oceny krytyków
Eternals
powrót do forum filmu Eternals

Obsada z dupy, kostiumy kiczowate. Pewnie będą się ratować efektami specjalnymi. I rozumiem, że podczas wojny bez końca i end game Eternalsi cierpieli na pomroczność jasną i dlatego nie brali udziału w obronie ukochanej Ziemi.

Ezo_Okami

"Obsada z dupy" Czy ty siebie słyszysz? xDD

ocenił(a) film na 6
Ezo_Okami

No właśnie nie masz racji. Eternalsi nie ingerowali w sprawy ludzi poniewaz zakazala im tego rasa Celestiali. Chcieli by chronili ludzi tylko przed deviantami. Jezeli masz juz o cos plakać to sie doksztalć i wtedy wypowiadaj ;)

ocenił(a) film na 6
Ezo_Okami

Może obsada nie z dupy, ale ani zapowiedź ani opis filmu nie zachęcają. Rozumiem, że to nowe widowisko i wprowadzi masę nowych postaci w Uniwersum. Pytanie czy da się to zrobić w jednym filmie tak, abyśmy czekali na kolejne.

Ezo_Okami

Pomroczność jasna... Genialne.
Marvel na szczęście zaczyna wpierniczać własny ogon. Niestety jest chyba wystarczająca liczba geniuszy, ktorzy są gotowi płacić na to, żeby nie zbankrutowali.

ocenił(a) film na 7
JackCarver

Ale przecież ten film jest w 100% zgodny z lore Marvela. Eternals miali chronić ludzkości przezd deviantami i nie mogli ingerować w innych sytuacjach.

hubson91

Kolejny obrońca marvela. Nie pisałem do ciebie, wiec nie pisz do mnie więcej. Wiem, ze to trudne do zrozumienia dla fana marvela, ale spróbuj ro zrozumieć.

JackCarver

Ezo_Okami też nie pisał do ciebie, a mimo to mu odpowiedziałeś. Skoro udzielasz się na forum publicznym, to licz się z tym, że ludzie będą reagować na twoje wypowiedzi i na nie odpowiadać. Spróbujesz to zrozumieć?

Zloty_Deszcz

Ty spróbuj zrozumieć, że ja odpisałem komuś na temat. To raz. A dwa, że napisałem wyraźnie, żeby nie pisał do mnie więcej. Więcej! I tylko do niego. Polecam czytanie ze zrozumieniem. Przydaje się.

JackCarver

Nie strój fochów jak mała dziewczynka, tylko zaakceptuj fakt, że się wygłupiłeś. Hubson91 odpowiedział raz na twoją wypowiedź i raczej nie miał powodu, by robić to WIĘCEJ razy, nawet jeśli byś go o to nie poprosił. Zrozumiałeś? Jeśli nie, to polecam włączyć myślenie.

Zloty_Deszcz

Nie, nie zrozumiałem, bo bredzisz. To nie jest kwestia czytania ze zrozumieniem, tylko tego, że jesteś chamem, który tylko szuka pretekstu, żeby się do kogoś dowalić i bsaet tego nie potrafi zrobić z jakimlolwiek sensem. Odpisałem kulturalnie, pomimo twojego chamskiego tekstu, ale ty musisz dowalać się chamsko dalej. W takim razie informuję cię, że się spotkamy w Sądzie. Kolejny któremu wydaje się, że jest anonimowy w internecie. Wiecej nie odpiszę, a wszystko, co jeszcze napiszesz z przyjemnością wykorzystam w Sądzie. Zastanów sie jak Sąd spojrzy na kogoś, kto sam siebie określa mianem moczu. I wisi mi to czy jesteś nim, nią, czy obojniakiem. Pozywanie i oskarżanie takich jak ty to dla mnie tyle, co dla ciebie się wysikać.

JackCarver

Hahahahaha, ty naprawdę myślisz, że takimi tekstami kogoś przestraszysz? :) Może jakbyś jeszcze ze dwa razy użył słowa "Sąd", to wtedy wywołałbyś u mnie drżenie łydek...

A za tego chama i porównanie do moczu ja pozwę cię podwójnie i to do dwóch Sądów! Ciekawe, co wtedy zrobisz. Przez długie lata nie wyjdziesz z więzienia. Żarty się skończyły, więc lepiej zacznij się bać. Żaden Jack Carver nie będzie sobie myślał, że jest anonimowy w internecie. Rozumiesz?!

ocenił(a) film na 6
Zloty_Deszcz

Wy tak na serio? XD

Barricade18

No jasne XD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JackCarver

"Nie odzywaj się do mnie!" - tupnęła nóżką :D

Ezo_Okami

Dezerterzy, bumelanci z frontu walki o naszą ziemię, powiadasz??? Ja ci powiem kto u nas walczy.
Trzy niezidentyfikowane obiekty wtargnęły na terytorium PiSlandii i Ciemnogrodu i rozbiły wojska hetmana Błaszczaka i Kamińskiego, WOT i Straż Narodowa Bąkiewicza. Resztki rozbitych dywizji pancernych cofają w kierunku na Licheń, Toruń i Jasna Górę gdzie obronę organizują Najman, Rachoń i Jakimowicz. Ogórek z Holecka zostały wzięte w jasyr, a głowa Macierewicza została nabita na pal. Z doniesień wynika, że Er Fors Łan zabrał Morawieckiego, Wildsteina, Kornhauser i jej męża do Izraela. Kurski i Karnowscy schowali się w ambasadzie Korei Północnej skąd mają być zabrani do Korei i organizować narodowe media Kim Dzong Una. Glapiński z Obajtkiem załadowali złoto NBP na furmankę i bocznymi drogami udają się do Pcimia. Kaczynski z Sakiewiczem uciekli na Ukrainę. Jedraszewski, Rydzyk, Ziobro, Czarnek, Dworczyk przedzierają się do Watykanu korzystając z pomocy lokalnych klubów LGTB. Tarczyński udał się do Berlina powołując się na współpracę z Niemcami jego dziadka, a Pawłowicz zwróciła się do Rosji o azyl powołując się na współpracę z NKWD jej ojca. Przylebska i tłumy PiSowcow gromadzą się pod ambasada Rosji i Białorusi prosząc o pomoc i powołując się na współpracę ich lub ich rodziców z SB.

Shadow_dawnego_gggggg

Tak więc gdy Eternalsi się lenią, tchórzą, nasi dzielnie walczą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones