PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1153}
7,5 21 249
ocen
7,5 10 1 21249
7,0 13
ocen krytyków
Europa Europa
powrót do forum filmu Europa Europa

Jeden z lepszych filmów, które do tej pory oglądałem. Film oparty na faktach, które czasem mogą wydać się niesamowite, wręcz nieprawdziwe. A jednak, historia ta wydarzyła się na prawdę. Rozdarcie i walka jednostki o przetrwanie ściera się z pochodzeniem i przeszłością głównego bohatera. Super film!

misiek2011_filmweb

Ale z lektorem polskim nie ma go nikt(bo bez lektora wole nie ogladac wcale)

ocenił(a) film na 7
kozako22

na kinomaniak. tv nie ma?

spiwi

Nie ma,bo z lektorem tego nie ma nigdzie

ocenił(a) film na 7
kozako22

Ja właśnie obejrzałam. Bardzo mi się podobał chociaż nie chciałam oglądać z napisami. Bardzo dobrze się oglądało bez lektora bo dialogi nie były takie długie i spokojnie dało się nadążyć. Polecam :)

kacpiijustysia

Tak,tylko,że mi nie polecisz,bo ja jestem tragicznym wrogiem napisów oraz filmów obcojęzycznych(mimo,że znam języki obce),ale ja musze słyszeć profesionalny lektor lub dubbing,już wolałbym zapłacić 2000zł za film z profesionalnym lektorem,niż za darmo oglądać inną wersje,dzięki swoim upodobaniom mam sporo filmów i seriali z lektorami,które ukazały się w Polsce oraz na internecie z napisami lub wcale,trzeba walczyć o swoje w zyciu,a nie być biernym i czekać na gotowe,albo mieć nadzieje,że może za ileś lat Media Markt się zlituje i wyda oficjalnie,można mieć nieoficjalnie,a bardzo dobre wersje

misiek2011_filmweb

Der Film ist wirklich super!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones