PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852180}

Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga
6,2 27 780
ocen
6,2 10 1 27780
5,4 19
ocen krytyków
Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga
powrót do forum filmu Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga

Ding dong!

ocenił(a) film na 7

Nie wierzę że to piszę. Ale ten kiczowaty obciachowy film jest zajebisty.Mimo że eurowizja to dla mnie dno dna kultury, to sam film jest świetny. No i ta obsada. Nie wiem jak oni zebrali tych wszystkich aktorow znanych z filmów i seriali skandynawskich ostatnich lat w jednym filmie , ale szacun.

lornemalwo

Dan Stevens dla mnie był genialny

ocenił(a) film na 3
aleksandra_pawlewicz

Podbijam. Błyszczał..

ocenił(a) film na 7
lornemalwo

Zgadzam się -tak głupi, że aż śmieszny:) Ciekawi, bawi
obnaża kiczowatość całego konkursu Eurowizji .Obsada pierwszoligowa.Warto obejrzeć dla poprawy nastroju.

anna_szczypta

Obnaża kiczowatość Eurowizji z lat 2000-2010. Proszę obejrzeć sobie konkurs z roku 2016 czy choćby 2019 i zobaczy Pani, że Eurowizja już z kiczem ma niewiele wspólnego :)

ocenił(a) film na 7
suasex

Ale głupoty pitolisz, Netta - Toy to nie kicz?

ocenił(a) film na 5
HIKOL

A co jest kiczowatego w piosence o molestowaniu seksualnym i zrównywaniu kobiety z kurą, która gdacze jak jej faceci karzą? Bo o tym mniej więcej piosenka "Toy". A prezentacja jak prezentacja jednemu się spodoba innemu mnie.

ocenił(a) film na 7
jack_twist

Dopowiadanie tła które jest aktualnie na czasie nie czyni tego utworu mniej kiczowatym, możemy sobie tak każdy popowy utwór usprawiedliwiać.

HIKOL

To nie jest dopowiadanie tła. Skoro nie rozumiesz tekstu piosenki to po co się w ogóle wypowiadać? Wiele utworów na Eurowizji ma jakieś przesłanie - na tym często polega muzyka. Fakt, zdarzają się nadal piosenki kiczowate, natomiast powiedz mi co jest kiczowatego w piosence Euphoria, Heroes - przytaczając byłych zwycięzców. Czy choćby polski utwór Kasi Moś. To, że jakiś kraj poleci z kiczem - jego problem. Eurowizja się jednak zmieniła - jest tam naprawdę światowej klasy muzyka popularna, pojawia się też rock, nawet i opera (co jest kiczowatego w zespole Il Volo? Chyba najbardziej fenomenalne operowe trio jakie było w historii eurowizji). Naprawdę na Eurowizji jest dobra muzyka. Nie każdy utwór - ale jest z czego wybierać.

Aztorin

Eurowizja nie ma nawet ambicji zajmowania się Muzyką w prawdziwym tego słowa znaczeniu.

Aztorin

Il Volo....jasne, zespoliki z piosenkami rodem z czołówek meksykańskich telenowel, to szczyt artystycznego kunsztu XD

jack_twist

Przepraszam o czym? Kawałek Netty, był krzykliwy, kiczowaty i wbrew pozorom, bardzo płytki w przekazie. W tekście to za wiele sensu nie było a zwycięska piosenka z 2018, bardziej nadawała sie na spot reklamowy KFC.

HIKOL

Może jeszcze ocenisz MŚ 2018 na podstawie występu takiej Panamy?

ocenił(a) film na 7
Insiles

Gdyby Panama wygrała MŚ 2018 grając kiepską piłkę to tak, oceniłbym. Mogę podać więcej przykładów na przestrzeni lat, ten był po prostu na wyciągnięcie ręki.

ocenił(a) film na 8
HIKOL

Ja go oglądałam kilka dni po premierze, ponieważ mi go polecono i było warto. Były momenty, które mnie zaskoczyły. Dzisiaj puściłam go mojej rodzinie, która uważa że nie ma dobrych i lekkich komedii na obejrzenie czegoś w niedziele. Mocno ich zaskoczyłam tym filmem, który również ich zaskoczył. Ten film potrafi rozśmieszyć sytuacją, która się wydarza a nie jakimiś głupowatymi tekstami. Piosenka na końcu to dopiero coś niesamowitego i każdy uznał, że ta piosenka to murowany kandydat na Oscara

HIKOL

Taka Portugalia czy Grecja byli mistrzami Europy, więc.......

ocenił(a) film na 7
Insiles

Nie wiem do czego teraz zmierzasz, przechodzimy z tematu kiczowatych piosenek na eurowizji do wymęczonych zwycięstw w piłce nożnej. Portugalia wygrała mimo tego, że inne zespoły bardziej zasłużyły na zwycięstwo tylko tam liczą się umiejętności i fart, a tutaj głosy krytyków i widzów, jak to ma zmienić moją opinię?

HIKOL

To Twój problem, jeśli oceniasz konkurs po jednym wygranym utworze.

ocenił(a) film na 8
lornemalwo

To prawda, jest zajebisty!

ocenił(a) film na 5
lornemalwo

No zajebisty raczej nie, taki średni najwyżej, zmarnowali potencjał.

Ale przyznam rację, że fajnie kilku aktorów skandynawskich było zobaczyć, szczególnie humor poprawił mi widok szczęśliwego Olafssona, bo on w swoim serialu to był taki smutny i zmęczony to fajnie, że w końcu trochę szczęścia zaznał.

RipRoy

Czy doczekam się kiedyś komentarza, że jakiś film/serial nie ma zmarnowanego potencjału? Chyba nie...

lornemalwo

To prawda. Usiadłam z mężem do tego filmu. On go wybrał i byłam przekonana, że obejrzę głupią komedię, których nie lubię... Obejrzałam głupią komedię przy której się uśmiałam i stwierdziłam, że jest naprawdę niezła...

lornemalwo

Ja mimo wszystko polecam obejrzeć jeden z ostatnich konkursów w całości (2016-2019), są na YT. Dam sobie odciąć 3 kończyny, że dobrej muzyki znajdzie Pan tam naprawdę sporo :) Eurowizja to już nie ten kicz i obciach z lat 00.

ocenił(a) film na 8
suasex

A ja właśnie tęsknię za tym kiczem z lat 00, teraz większość piosenek z Eurowizji nie różni się niczym od masowej produkcji lecącej w radio...

suasex

No i po co takie obietnice? Na wózku chcesz jeździć?

suasex

Kicz i obciach, to był w 2014.

ocenił(a) film na 8
lornemalwo

Jestem w szoku ale bardzo mi sie podobało. Ten rodzaj humoru do mnie przemawia.

lornemalwo

Eurowizja, to jednak nie takie dno dna, skoro kilku artystów, którzy wygrali konkurs, lub zajmowali na nim wysokie miejsca, zrobiło dzięki temu wielkie międzynarodowe karierry. ABBA, Celine Dion, czy ojciec Enrique Iglesiasa , dobre występy na Eurowizji, stały się dla nich wrotami do wielkich sukcesów.

HotChocolate90

Wtedy świat był jeszcze normalny.

lornemalwo

Film obejrzałam dopiero teraz. Rzeczywiście obsada świetna. A zwrócił ktoś uwagę że występują tam równie prawdziwi artyści z Eurowizji? Była Conchita Wurst, Aleksander Rybak i jeszcze parę innych. To się nazywa dystans do siebie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones