PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509474}

Eva

6,6 4 966
ocen
6,6 10 1 4966
Eva
powrót do forum filmu Eva

Emocjonalnie zbliża się do I.A. Sztuczna inteligencja. Oczywiście nie można obu filmów ze sobą
porównywać (nie ten budżet), ale Eva to dramat s-f, który zostawia w pamięci niezatarty ślad. Może
trochę za mało efektów komputerowych, ale ogólnie one są (i to pierwsza liga).
Jeśli nastawiony jesteś na strzelanki lub szalone pościgi to sobie daruj ten film. Jednak, jeżeli
szukasz rozrywki (może nie najlepsze słowo) bardziej intelektualnej i emocjonalnej to jak
najbardziej polecam

ocenił(a) film na 7
CES7

Mi przypomina bardziej Myszy i ludzi. Pewnie dla tego, że to raczej dramat niż sci-fi.

ocenił(a) film na 6
CES7

I.A. to film ze zmarnowanym potencjałem. Kubrick byłby pewnie dumny z tego co powstało ale ja osobiście się zawiodłem wiec faktycznie, nie ma co porównywać ale nie ze względu na budżet a kompletnie inny rodzaj filmu (mimo tego że oba to sci-fi). I.A to przegadany film sprowadzony do poziomu dna finałem z kosmitami. Po obejrzeniu filmu "Eva" nie zawiodłem się, dostałem o wiele więcej niż chciałem dostać. Naprawdę fajny, lekko zawieszony w powietrzu klimat a "Co widzisz kiedy zamykasz oczy" byłoby idealnym tytułem dla tego filmu w wersji papierowej. Coraz mniej takich produkcji dlatego warto docenić każdy przejaw akcji wolniejszej od filmów sensacyjnych w których sci-fi jest tylko pretekstem do strzelanin.
Bez fajerwerków ? I dobrze! Fajerwerki nie wskazane w tego rodzaju produkcjach Co zamiast tego mamy ? Bardzo treściwą i aromatyczną kawę z nutą goryczy. Wykwintnie

CES7

Ok ale te stare samochody (np SAAB) którymi jeżdżą niby elektryczne z których przy przyjrzeniu się widać spaliny to trochę słabo. Mogli jakoś się tu bardziej postarać - naprawdę psuje to efekt...

romanewas

Moda retro co jakiś czas wraca...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones