PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686419}
7,3 202 223
oceny
7,3 10 1 202223
7,8 47
ocen krytyków
Ex Machina
powrót do forum filmu Ex Machina

Niesamowitą nudę?
Cały film jest jest tak nudny, że kilka razy miałem zamiar wyłączyć. Akcja jest znikoma; siedzą, popijają piwo, gadają z avy, znowu siedzą, znowu piją itd.
Na początku liczyłem na wielki spisek: nie wiem coś co mnie zaskoczy, żebym musiał zbierać szczękę z podłogi. Ale nic takiego się nie wydarzyło.
Końcówka beznamiętna, sucha (nie wiem może taki był zamiar).
Chciałbym napisać coś więcej, ale nic więcej się tu nie wydarzyło. Typowe kino dla ludzi szukających głębokich przekazów tam gdzie ich nie ma (no offense)
PS. Ta wypowiedź to moja OPINIA i można się z nią nie zgadzać.

Ramon134

A ja uważam właśnie, że jeżeli film nie ma jakichś zawrotnych zwrotów akcji, jakichś spisków itp. a mimo to ogląda się go z dużą ciekawością - to świadczy to o tym, że film został bardzo dobrze zrobiony. Ileż razy oglądałam jakieś kino akcji i po pół godzinie ścigania się dwojga bohaterów wydawał mi się tak nudny, że chciałam go wyłączyć... a tutaj oglądałam z ciekawością, mimo braku akcji, co świadczy poniekąd o jego sukcesie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones