PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686419}
7,3 202 114
ocen
7,3 10 1 202114
7,8 46
ocen krytyków
Ex Machina
powrót do forum filmu Ex Machina

Zawód

ocenił(a) film na 3

Ex Machina to świetnie zrealizowane kino o wielkich ambicjach, niestety miejscami przegadane i rozbijające się o głupie zachowania bohaterów. Domhnall Gleeson i Oscar Isaac znakomicie wcielają się tutaj w bardzo inteligentne postaci, tym bardziej dziwi fakt, że ich bohaterowie zachowują się niekiedy pretensjonalnie i nielogicznie. W przypadku kina o mniejszym potencjale tego rodzaju wady byłyby prawdopodobnie niezauważalne, Garland jednak niestety sam zarzucił sobie wysoką poprzeczkę, której nie udało mu się przeskoczyć.


http://mechaniczna-kulturacja.blogspot.com/2015/04/i-bog-stworzy-maszyne-recenzj a-ex.html

ocenił(a) film na 8
Redil

Tyle pozytywów zauważyłeś a tylko ocenę 3 dałeś,no sorry...

ocenił(a) film na 3
aronn

Taki mam system ocen. Wielu fajnym filmom dałem 3. W przypadku filmu, co do którego mam olbrzymie oczekiwania, jest to kino z założenia ambitne i liczę na dużo, jak np. Interstellar, kiedy wszystkim filmom Nolana dałem minimum 6, i nagle okazuje się, że zawód jest ogromny, to oceniam na 4. I nie śmiem wątpić, że jest to kino, które wiele filmów wciąga nosem, ale dla mnie to jest taka czwóreczka. Ostatnio taką ocenę dałem też Avengerom. To jest zawód. Co nie znaczy że jeszcze nie raz i nie dwa do niego wrócę. Natomiast gdy co do filmu nie mam wielkich oczekiwań, jest mało znany twórca i ma swoje braki, ale inne rzeczy na plus to oceniam tak samo, nie zawyżam oceny ze względu na mały budżet czy nienzanego reżysera. Ani jej nie zaniżam. Przy czym też praktycznie nie przyznaję 9 i 10, więc 8 to jest ocena graniczna i dla mnie ex machina to takie 3/8. Kino które ma swoje plusy, wszystko napisałem za co doceniam, ale jest zawód ze względu na niewykorzystany potencjał.

ocenił(a) film na 8
Redil

Uważam jednak że 3 dla tego filmu to za mało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones