PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799917}
6,3 1 671
ocen
6,3 10 1 1671

Expedition Happiness
powrót do forum filmu Expedition Happiness

Naprawdę nie wiem czemu Netflix kupił ten film (wyraz "film" powinien być jednak zarezerwowany dla lepszej jakości produktów), będący w zasadzie zmontowanym w jeden kawałek YouTubowym vlogiem.
Jedyny pożytek z niego chyba jest taki, że gdy zostaniecie zapytani "Kto to jest hipster?" to spokojnie możecie podesłać link do tej produkcji.
Jest to opowieść o tym jak wydać kupę forsy na podróż (niedokończoną zresztą) szkolnym busem zamiast zrobić to kilka razy taniej nowoczesnym camperem, przy okazji torturując swojego psa.

ocenił(a) film na 1
Marcin_1972

Z ust wyjęte.

ocenił(a) film na 10
Marcin_1972

Z psem się zgodzę - bo sama posiadam i napewno bym zamontowała klime - a ogólnie film mi się podobał.

ocenił(a) film na 3
Marcin_1972

Film niby o podróży a cały czas słyszałem tylko biadolenie i dramaty jak na wspólnej. Dużo gadali że coś jest niesamowite super po czym pokazywali 5 sekundowe ujęcie i koniec. Do tego żeby się wyróżnić trzeba było kupić szkolnego busa a później narzekać że niemożna do miasta wjechać. Wiadomo że podróż kamperem to już nie jest ten lans.
Dajcie mi ludzie hajs to też taką podroż odpierdzielę, nagram wszystko i sprzedam. Nie pokazali tu nic nadzwyczajnego ani nowatorskiego

ocenił(a) film na 9
Gambit171

Jakie to typowo "polskie"..."Dajcie mi pieniądze, nic ciekawego, też tak mogę...", ale jakoś nic podobnego zapewne nie robisz. Ci ludzie mieli marzenie, które zrealizowali, nie każdy się na to decyduje. Popełniali błędy (a kto ich nie popełnia?!), nie byli w końcu doświadczonymi podróżnikami, poza tym szczerze to przyznawali. Ale z pewnością była to piękna i wartościowa podróż, którą zapamiętają na całe życie. Można się zainspirować - jak ja, lub też skrytykować (bezrefleksyjnie moim zdaniem) - jak Ty. Nie był to dokument przyrodniczy, tylko ich autorski pomysł, więc nie była non stop przyroda pokazywana, ale moim zdaniem i tak sporo, a to, co pokazali zapierało dech w piersiach. Jak na współczesne czasy ekshibicjonizmu emocjonalnego portali społecznościowych, to właśnie bardzo mało mówili o sobie, nie epatowali swoim związkiem i tak dalej, więc krytyka ok, ale jakaś taka konstruktywna bardziej by się przydała...

ocenił(a) film na 5
Lady_Lazaruss

Troche sie zgadzam z przedmowca. nie jest problemem zgrywac odwaznego i wolnego jak Cie na to stac.. Jak myslisz, jaki procent spoleczenstwa stac na to, zeby rzucic wszystko, kupic i przerobic autobus a pozniej wozic sie po calym swiecie majac wszystko w gdzieś? Masz pojecie jakie to sa koszta? W ktoryms momencie gosc mowil, ze ich autobus pali ok.33 litrow na 100 kilometrów!! Zsumuj sobie...
Nie kazdy sie decyduje na spełnianie takich marzen bo prawie nikogo na to nie stac. Typowo polskie XD Nie badz smieszna...

ocenił(a) film na 9
Calaveras

Być może przez wiele lat na to dokładali, z tego, co czytałam wypowiedzi tych ludzi, to on min. pracował cały czas zdalnie. Być może sprzedali wszystko, co mieli wcześniej? Ona całkiem dobrze sobie radzi w muzyce, także litości, skąd ten hejt? Z zazdrości, że się komuś powodzi finansowo i spełnia dzięki temu marzenia? Większość ludzi nie stać na to MENTALNIE, a nie finansowo, bo wolą wakacje all-inclusive, nowe, droższe mieszkania, czy samochody, wybierają stabilność i o tym jest ten dokument, że czasem warto zaryzykować, wyjść poza rutynę i się sprawdzić. Tak, to jest typowo polskie, zamiast jakaś konstruktywna krytyka, to teksty w stylu "dajcie mi", "też mogę", to bardzo roszczeniowe i pretensjonalne. Z pewnością nie każdy jest w stanie zrobić CIEKAWY film z własnej podróży i jeszcze samodzielnie własną ścieżkę dźwiękową.

ocenił(a) film na 8
Calaveras

Jeśli biadolisz tylko w kółko, że coś jest za drogie i Cię nie stać- to może coś w życiu robisz ciągle nie tak i najwyraźniej czas zmienić pracę? Pora się przestać oceniać przez pryzmat "bo inni to mają"- rób tak byś i Ty miał wtedy nagle nic nie wyda Ci się "za drogie". Jakbyś o nich trochę poczytał to skumałbyś że im hajsu za nic nikt nie dał. Koleś ma firmę, laska zapieprza jako modelka i próbuje się wybić muzycznie. Myślisz że to takie proste? Mają łeb do interesów, bo ich blogi też były opłacalne- ale o co masz pretensję- że ktoś jest bardziej kumaty od Ciebie?

ocenił(a) film na 5
nuerha85

Nic nie zrozumiałaś z mojej wypowiedzi

nuerha85

Nigdy nie przestanę być pod wrażeniem typiar, które tak bardzo nie potrafią czytać i dorabiają niesamowite filozofie do jakiegoś gówna dla kotleta, które podobało im się prawdopodobnie tylko dlatego bo były dzień przed okresem XD

ocenił(a) film na 7
nuerha85

Zapieprza jako modelka... Istotnie, najpewniej w kopalni... :D

ocenił(a) film na 7
Marcin_1972

Ani tam bachorów ani tym bardziej rozpuszczonych.

ocenił(a) film na 5
Marcin_1972

Trudno ocenić to jako film, bo faktycznie nadaje się bardziej na vlog.
Autorzy wyróżnili się tym że jechali odwalonyn autobusem i zabrali psa.
Jest wiele lepszych produkcji, ale jeśli ktoś łyka wszystko co związane z podróżą, będzie zadowolony.
Wracając do psa. Niby członek rodziny, niby w Meksyku źle traktują zwierzęta, ale...
Oni prawie go wykończyli. ONI. Pies się nie jara zwiedzaniem, nie interesuje go próbowanie tacos!
To pokazało ich ignorancję.
Wybór autobusu, pokazał, że hajs przyszedł im łatwo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones