PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712488}

Fúsi

7,4 11 880
ocen
7,4 10 1 11880
7,1 9
ocen krytyków
Fúsi
powrót do forum filmu Fúsi

Film stanowi naprawdę miłą odmianę wśród zalewu kiczowatych (amerykańskich) produkcji o miłości. Nie spodziewajmy się tutaj kolejnej historii o wyciągniętych z kosmosu bohaterach, którzy po poznaniu "drugiej połówki" nagle zaczynają zauważać swoje błędy itd. Dostajemy zwykłą opowieść o zwykłych ludziach. Na takich ludzi i takie sytuacje możemy natknąć się nie raz w naszym życiu.

Wielebny

Kiedyś oglądałem "Misiaczka" (http://www.filmweb.pl/film/Misiaczek-2012-617254) - film o podobnej tematyce

ocenił(a) film na 7
boubek

Mnie też "Fusi" skojarzył się z "Misiaczkiem".

ocenił(a) film na 8
Wielebny

Zgadzam się. Film oglądałam w sali kameralnej mojego ulubionego kina, z nieliczną, acz starszą widownią i nie tylko mi się łezka w oku zakręciła :)

ocenił(a) film na 7
invasion

Ja też byłam w kameralnej sali, ale za to sala była pełna i w dodatu większość widowni była w wieku do 30 lat. ;)

ocenił(a) film na 9
Wielebny

No, główny bohater taki do końca zwykły nie jest... Ale ogólnie zgoda.

ocenił(a) film na 7
Wielebny

Tak zgadzam się, zwykły film ale niezwykły o zwykłym facecie ale jednak niezwykłym :) film spokojny ale wciągający i oczywiście wzruszający

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones