PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=148378}

Fabryka zła

Napola - Elite für den Führer
2004
7,5 13 tys. ocen
7,5 10 1 12758
Fabryka zła
powrót do forum filmu Fabryka zła

NIE POLECAM! SPECJALNIE SIĘ ZAREJESTROWAŁEM ZEBY USTRZEC WAS przed tym dennym filmem. Po obejrzeniu opinii na film web i ocen, postanowiłem oglądnąc ten film, mimo iż był tragiczny od początku, pomyslalem- moze pozniej bedzie lepiej skoro ma taka dobra ocene... na siłe oglądałem..
Po 45 minutach wyłączyłem. Flakami mi ruszało. Nie dajcie takich ocen bo ludzie się natną i będą oglądac takie badziewie.
Gra aktorska poniżej krytyki. Zamiast skupic sie na filmie denerwowałem się widząc jak koleś udaje swoją rolę-która to rzecz zupełnie mu się nie udawała. TRAGEDIA-NIE POLECAM.

Z czystym sumieniem, bez cienia wahania wystawiam temu filmowi 1!!!!!!

ocenił(a) film na 8
rackers

Jeśli nie obejrzałeś naweł połowy filmu (a trwa on 110 minut), to jak możesz go oceniać? Twoja ocena jest więc nierzetelna.

ocenił(a) film na 9
rackers

nie polecaj, zarejestruj się w klubie miłośników komedii z paris hilton a nie na filmwebie!!!ale nie oceniaj jak nie widziałeś!

rackers

Fabryke złą i Fale oceniłeś na 1/10 a film Wożonko na 10/10 i dodałes do ulubionych, nie pozostaje mi nic jak tylko pogratulować gustu... :/

danix23_2

omg :x za takie coś powinni dawać dożywotni ban na internet :)

luk602

Przed chwilą obejrzałem film i mogę z czystym sumieniem polecić ;)

a rackers lepiej niech dalej ogląda sobie wożonko i nie bierze się za ambitniejsze pozycje i psucie im opinii ...

ocenił(a) film na 8
rackers

"SPECJALNIE SIĘ ZAREJESTROWAŁEM ZEBY USTRZEC WAS"

Wzruszyłeś mnie swoim poświęceniem co skłoniło mnie nawet do wypowiedzi. W pewien sposób popsułes dobrą opinię o tym filmie głupią wypowiedzią. Na początek radzę wziąć coś na uspokojenie a potem oceniać dobre filmy. Jak dla mnie scenariusz jest bardzo dobry, aktorzy też dobrze zagrali. Daję mu 8/10 bo pokazuje sytuację w Niemczech podczas władzy hitlera z perspektywy zwykłego chłopaka.

"Nie dajcie takich ocen bo ludzie się natną i będą oglądac takie badziewie"

Żyjemy w wolnym kraju i każdy ocenia według waszego uznania. To że ci się nie podobał to nie znaczy że każdy myśli w podobny sposób. Skoro otrzymał taką ocene to znaczy że jesteś w tej paruprocentowej mniejszości.

ocenił(a) film na 8
ernest131993

DO rackers:
Po pierwsze nie mówi(pisze) się oglądnąć tylko obejrzeć, po drugie, każdy ma swój rozum i obejrzy to na co ma ochotę i nie powstrzyma go jakiś człowiek nieznający ortografii, ja obejrzałem i podobał mi się, i mogę polecić ten film każdemu, kto lubi filmy pokazujące czasy 2 Wojny Światowej i rzeczywistość jaka wtedy panowała... Oglądałeś film tylko do połowy i nie możesz powiedzieć czy ten film jest dobry czy zły, to tak jakby ocenić jakąś dziewczynę oglądając ją do połowy (górnej czy dolnej nie ma znaczenia ;) :) Pozdrawiam ;)

Jedras992

"Oglądałeś film tylko do połowy i nie możesz powiedzieć czy ten film jest dobry czy zły, to tak jakby ocenić jakąś dziewczynę oglądając ją do połowy (górnej czy dolnej nie ma znaczenia ;) :)"

noo, to już jest argument niepodważalny...

rackers

Dobra. A teraz sie wyrejestruj i nigdy, przenigdy juz nie wracaj głąbie

ocenił(a) film na 9
rackers

Polecam obejrzeć cały film bo jest na prawdę dobry. Może na początku wydał Ci się nudny (chociaż mi nie) to może później byłby dla Ciebie interesujący.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
rackers

rackers, ty już lepiej daj sobie spokój z oglądaniem filmów....a tym bardziej z pisaniem o nich....

ocenił(a) film na 10
tomekongdelta

Racja.. Nie komentuje się filmów, których się nie oglądało.
Ja oglądałam ten film chyba już z pięć razy i dalej będę oglądać :)
I to nie tylko dlatego, że gra w nim mój ulubiony aktor :) :)
Polecam, bo naprawdę jest warty obejrzenia..
Aaa pana, który się ślicznie wypowiada na temat filmu, którego nie
oglądał... NIE SŁUCHAJCIE! ;)

ocenił(a) film na 10
rackers

A JA SPECJALNIE SIĘ ZAREJESTROWAŁAM ŻEBY WAS ZACHĘCIĆ !! =D
Film jest kapitalny możemy spojrzeć na czasy wojny trochę z innej perspektywy tak jak widzą to niemcy. Film daje dużo do myślenia z czystym sumieniem mogę wam go jak najbardziej polecić.

ocenił(a) film na 8
rackers

@rackers: Ehh ty bucu... Tyle mam do powiedzenia!

użytkownik usunięty
Pro100wnik

Czasy wojny ukazane z perspektywy szkolenia tzw elity SS, młodym chłopakom w takich szkołach robili wodę z mózgu aby fanatycznie poświęcali swe życie dla Hitlera. Film wstrząsająco prawdziwy, a tytuł adekwatny do fabuły. Najbardziej zatrważającym momentem moim zdaniem były końcowe napisy co robili z tymi młodymi ludźmi w chwilach gdy rzesza chyliła się już ku upadkowi... Film jak najbardziej polecam!! Europejskie kino ostatnimi czasy przeżywa niesamowity wysyp naprawdę rewelacyjnych filmów.

ocenił(a) film na 10
rackers

To jest śliczny film i szczerze mówiac moge powiedziec że po obejżeniu go poraz pierwszy mogłam stwierdzic że już nalezy do moich ulubionych. Jak dla mnie 10/10

ocenił(a) film na 10
kunkarika

Wydjaje mi się moi mili, że ktoś założył tego posta tylko tak o żeby się podjarać :) bo skoro ogląda mortal combat i film jest dla niego ok. A po oglądnięciu FZ uważa za najdenniejszy film pod słońcem nie ma chyba o czym gadać nie ;>?

ocenił(a) film na 10
blaszka232

Pamiętam jak oglądałam go w telewizji. Film daje do myślenia moim zdaniem jest bardzo dobry w dodatku wzruszyłam się na nim. Ten co nie oglądał go całego niech żałuje bo jest co żałować :)

ocenił(a) film na 10
Mela0203

O tak film genialny, przed chwilą skończyłam oglądać. Nie spodziewałam się tak dobrego obrazu. Daje do myślenia.