PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=148378}

Fabryka zła

Napola - Elite für den Führer
7,5 12 499
ocen
7,5 10 1 12499
Fabryka zła
powrót do forum filmu Fabryka zła

film nudny, nie ciekawy oraz nie polecam go

ocenił(a) film na 10
rafi_6

Czewu zawsze musi się znaleźć ktoś, kto będzie narzekał na film i mówił, że jest baznadziejny, choć nie jest to prawdą.
Film dobry,warty obejrzenia.

ocenił(a) film na 4
Nila

wydaje mi się ze tak jest ponieważ ludzie mają różne gusta. To samo skierować pytanie do Ciebie. Dałąś najniższą note filmom takim jak:"hostel" czy" Silent Hill". A ja nieuważam że są aż takie złe abu dać im tylko 1.

ocenił(a) film na 10
rafi_6

Dokladnie, kazdy ma inny gust. Naturalna rzecz, ze jak nie lubi filmikow o takich klimatach to wystawi note, ze film jest dnem.

rafi_6

Film nie tyle ze dobry ile rewelacyjny. Nie tylko przedstawia tamte czasy, sposob kształtowania młodych ludzi ale rowniez pokazuje, że tylko nie ktore osoby potrafia rozrużnic prawde, zło , fałsz , obludę. Inni uczniowie poddaja sie praktyką, nie widza nic nadzwyczajnego w zabijaniu jeńców (a przeciez to byly dzieci!)Ten Film uczy życia, uczu życiowej mądrości. Majstersztyk

nila masz racje

kerfur

Ja jeszcze dodam, ze to nie tylko fim, to historia i to nam bardzo bliska, pod wieloma wzgledami.. wiec zastanowiłbym sie 3 razy z taka plytka krytyka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones