PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502831}

Faceci od przeprowadzek

One Day Removals
6,1 362
oceny
6,1 10 1 362
Faceci od przeprowadzek
powrót do forum filmu Faceci od przeprowadzek

Film nagrałem sobie na dekoder ( całkowicie legalnie :) ) z HBO Comedy jednak nie minęło 10 minut i postanowiłem usunąć.
Ten początek to taka żenada, aż zasypiałem, według mnie film powinien na pierwszy rzut oka wyglądać na taki jakim ma być, a ze kręcone było kamerami na statywach ( bez kamerzystów ) już psuło moja opinie,

[UWAGA SPOILER] oraz ta lina na początku która jak zaczarowana zaplątuje się o nogi
niemieckiego turysty ŻENADA [UWAGA SPOILER]

Nie widziałem całego filmu jednak był tak nudny ze aż nie moglem i wyłączyłem. Nie jestem pewien czy dobrze zrobiłem po waszych komentarzach :/. Lecz angielski czarny humor to nie dla mnie...

Tomalizm

Mnie też się nie podobał i również wyłączyłam, tylko że po 40 minutach. Bardzo rzadko zdarza mi się nie dotrwać do końca filmu, niestety ten mnie strasznie zmęczył. Uwielbiam angielski czarny humor, ale wg mnie tu występuje w ilościach śladowych.

Tomalizm

początek był nudny, ale film się rozkręca.
nie uważam, że był ganialny itd, dałam 6/10, ale nie rozumiem wypowiedzi (zwłaszcza negatywnej) osób, które filmu nie widziały do końca.
poświęcacie czas aby odszukać film w necie, dodajecie wątki i komentujecie coś czego nawet nie znacie?? to jest dopiero żenada.

Fornettka

żenada to jest film komediowy który nie ma nic w sobie z komedii na początku filmu, który widziałem i film nie był pobrany ( nie jestem piratem :/ )

Tomalizm

więc od początku musisz boki zrywać, żeby uznać coś za komedię?

Fornettka

za dobra komedie... tak, natomiast za komedie nie ale to musi przynajmniej wyglądać jak komedia a nie ciągnąc się jak z flaki z olejem... :/

Fornettka

poprawka, który już widziałem bo się do niego przełamałem, nadal popieram swoja opinie

Fornettka

wręcz przeciwnie poczatek był dobry a potem siadło! Moja ocena 4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones