PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698728}
4,7 31 810
ocen
4,7 10 1 31810
4,6 14
ocen krytyków
Facet (nie)potrzebny od zaraz
powrót do forum filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz

To jeden z lepszych polskich filmów, jakie ostatnio oglądałam. Rewelacja. Spodziewałam się lekkiej romantycznej komedii, a okazało się, że to niebanalne kino na całkiem przyzwoitym poziomie. Z inteligentnym, nienachalnym humorem (taki w filmach lubię najbardziej), ale również do pomyślenia. To film zrobiony z sensem, nietypowo. Jestem pozytywnie zaskoczona. To jeden z tych nielicznych filmów, które zaraz po zakończeniu mam ochotę obejrzeć jeszcze raz. No i świetna muzyka! Jednak dobra muzyka w filmie robi swoje :)

ocenił(a) film na 2

a ogladalas jakiś wogole w zyciu, no może po za "Modą na sukces" ?

ocenił(a) film na 3

To jest jeden z lepszych polskich filmów? To najwyraźniej nie oglądasz ich zbyt wiele bo ta produkcja to kompletne dno bez fabuły.

kobieto - uczciwości troszeczkę poprosimy !!! Mowa jest srebrem a milczenie złotem , czasami lepiej nie mówić nic aby nie rozwiać wątpliwości !!!!

ocenił(a) film na 10
darko285

No to czemu gadasz!!?????!!!!

...a ja myślałem że jak się daje 10, tzn. mam do czynienia z NAJ-lepszym (polskim) filmem jaki można obejrzeć ostatnio lub w całej (naszej) kinematografii?!?

"jeden z lepszych filmów" dostaje 7-8 i to jest też dobra ocena! - przynajmniej pasowałaby do twojego własnego opisu!!!
Chyba że wlepiasz ocenę na zasadzie "bo ten czy tamta dali 1, a ja się nie zgadzam to dam dychę. A macie!"... - w takim razie twoja ocena jest bezwartościowa i równie bezmyślna jak tych co dają 1!

Zupełnie nie pomagacie (bo to nie tylko i wyłącznie do Ciebie) w wyborze filmu na wypad z dziewczyną do kina...

ocenił(a) film na 6
nixtone

Ale jak kilka osób da 1 a kilka na przekór da 10 to się trochę wyrówna, nieprawdaż?

franz86

Prawda jest taka że...
Nie trzeba iść z dziewczyną
Do kina

ocenił(a) film na 1

ten film to kpina z widza

ocenił(a) film na 7
Boskigrom

chyba nie zrozumieliście o co w filmie chodziło. Nie zakończył się happy enem więc uważacie że dno. A własnie ze nie ona postanowila spelaniac własne marzenia odciąc się od tego wszystkiego. Zrozumiała że grzebanie w przeszłości nie ma sensu. Może to nie najlepszy fim ale nie jest na pewno banalny jak większość polskich komedii romantycznych

krwawa_ewcia

Ludzie! Film był naprawdę fajny i wciągający :)) a do tego ta muzyka- po prostu super! Negatywne komentarze są zapewne od wielbicieli kina amerykańskiego, a może by tak otworzyć się na polskie kino? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones