PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698728}
4,7 31 833
oceny
4,7 10 1 31833
4,6 14
ocen krytyków
Facet (nie)potrzebny od zaraz
powrót do forum filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz

Dawno nie było tak fajnej muzy w polskim filmie

boski17

mnie zaskoczyła "Ucieczka z tropiku" Bilińskiego

ocenił(a) film na 7
boski17

Zgadzam się :)

ocenił(a) film na 1
boski17

błagam cie, ta muzyka jest okropna, słuchać się nie da, zresztą tak jak i film, beznadzieja

n1ewidka

lepsza jest Bałkanica pewnie

ocenił(a) film na 1
n1ewidka

Racja, muzyka okropna :) strasznie mnie irytowała, nie tylko przez głośność, ale ogólnie te teksty, i takie niby alternatywne buahahaahaah

ocenił(a) film na 7
boski17

Zgadzam się całkowicie, muzyka świetna! Urzekła mnie ;))

ocenił(a) film na 7
boski17

Bardzo dobra muzyka i bardzo dobre zdjęcia ... historia banalna ale niczego innego się nie spodziewałam więc film mnie nie zawiódł. Za muzykę i zdjęcia daję nawet 7, chociaż to bardzo subiektywna ocena. Miły film;)

ocenił(a) film na 4
boski17

Zgadzam się. Muzyka świetna :) Jak dla mnie była najmocniejszym punktem filmu. Niektóre sceny np. z Małaszyńskim, Stuhrem również dobre. Całość zdecydowanie nierówna, przekombinowana. Za dużo sztucznego "hipsterstwa" za mało prawdziwych emocji, ale za muze daję punkt więcej. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 1
xIssabell

jak dla mnie to w tym filmie obsada była najlepsza, ale nawet oni nie uratowali tego filmu, a co do muzyki to nie moje klimaty po prostu

ocenił(a) film na 8
boski17

oby więcej takich zabiegów :D

ocenił(a) film na 6
boski17

kilka świetnych kawałków "The Dumplings"

ocenił(a) film na 5
boski17

Też tak sądzę :)

boski17

No właśnie, muza jest największą wartością tego filmu. Szkoda tylko, że "takiego chłopaka" nie dali w oryginale...

boski17

Prawda, muzyka to zdecydowanie mocny punkt tego filmu.

ocenił(a) film na 7
boski17

Tez tak uwarzam ☺

boski17

Przede wszystkim KAMP!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones