PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838983}

Fale

Waves
6,9 4 497
ocen
6,9 10 1 4497
7,2 17
ocen krytyków
Fale
powrót do forum filmu Fale

A24 i wszystko jasne

ocenił(a) film na 8

Szkoda, że A24 nie promuje swoich filmów tak mocno jak inne wytwórnie, bo wszystko wskazuje, że ten film jest ponadprzeciętny. Ciekawe czy trafi do kin w Polsce. Moonlight miał niestety bardzo mało pokazów w Polsce, a zdobył w USA Oscara.

xManilax

Zwcięstwo Moonlight na Oskarach to efekt kilku czynników - poza tym że to świetny film, pomogła mu akcja oscarssowhite, miał duży buzz i trafił odpowiednio w czasie; Moonlight był pokazywany tylko w studyjnych kinach, pewnie podobnie będzie z Wave; raczej nie myśl, że na Moonlight i Wave będą chodzić rzesze ludzi jak na Avengers czy filmy Vegi:)

xManilax

Będzie miał swoje pierwsze pokazy na festiwalu AFF we Wrocławiu.

ocenił(a) film na 8
xManilax

Według mnie za mało “Moonlight” za dużo “Euphorii”. Jestem po seansie na AFF. Spodziewałam się czegoś spokojniejszego, a film jest szybki i chaotyczny - ciekawe ruchy kamerą i efekty artystyczne, jednak prowadzi to do odrealnienia. Druga cześć filmu jest znacznie lepsza - bardziej surowa - bliższa w odbiorze.

luna3

Zgadzam się, że więcej jest Euphorii (ale Waves nie jest tak kontrowersyjny i wulgarny) mniej Moonlight tutaj, ale ten drugi film niezbyt mi się nie podobał, więc jakoś nad tym nie ubolewam. Również jestem po seansie na AFF i jestem nim zachwycona. Chwyta za serce. Nie zauważyłam nic chaotycznego w nim, ale faktycznie jest szybki.

luna3

Właśnie sprawdziłam z ciekawości i gość odpowiedzialny za zdjęcia w Waves pracował równiez przy Euphorii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones