PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731997}

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
5,8 45 165
ocen
5,8 10 1 45165
4,4 19
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a

To niesamowite ale zwiastun tego filmu prezentuje się jeszcze gorzej niż dwie poprzednie części. Nie wiem jak to możliwe, że mając markę z tak ogromnym potencjałem można tak tłamsić jej potencjał i tworzyć tak nijakie produkcje.. Nie wiem czy istnieje na ten moment równie nieudolnie poprowadzone uniwersum. Czasem mam wrażenie, że Rowling na spółę z Yatesem celowo próbuje zaciągnąć tą markę do grobu.

ocenił(a) film na 8
Czorny_Narzeka

napakowany efektami maksymalnie więc nie ma nudy, trailer jest bardzo zachęcający, nie ma się do czego przyczepić

ocenił(a) film na 2
Kasha

No właśnie w tym problem - film jest nudny, mimo iż jest napakowany efektami. A do tego już trzeba mieć zdolność. Dla mnie seria Fantastycznych Zwierząt ma niewiele wspólnego z serią Harrego Pottera, to jakby film Hitchcocka przejął nagle Michael Bay i zrobił po swojemu. Nie ma prawa się to udać i się nie udało. Trzykrotnie.

x4r0105t

No cóż, jak lubisz lody i idziesz na schabowego, to nie koniecznie musi spasować.
A Film trzykrotnie się udał, tylko to nie Harry Potter. Nawet nie ma tego w nazwie. Czepiasz się czegoś czego Ci nawet nie sugerowali.

ocenił(a) film na 2
Czorny_Narzeka

Niewiarygodne, że jak jakość HP idzie w dół. Ten film jest naprawdę potwornie nudny.

ocenił(a) film na 5
magnificent_2

Ja kolejny który się z tym zgadza… A do Harrego można wracać wielokrotnie.

ocenił(a) film na 4
Czorny_Narzeka

Moim zdaniem główną bolączką był kiepski scenariusz. A to podstawa.Szczególnie raziło mnie to nijakie nawiązanie do hitlerowskich Niemiec. Że niby nazizm tam jest ale taki nie do końca, żeby niemiaszków przypadkiem nie urazić. A tu trzeba było może pokazać tych hitlerowców na ulicach Berlina. Wtedy byłby jakiś dylemat. Niszczyć tych mugoli czy nie? No i wtedy mógłby się Kowalski wykazać że jednak mugole to nie wszyscy są źli, że jest jeszcze taki Kowalski. I to by miało sens. A tak to wyszła taka politycznie poprawna pierdółka. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones