PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730659}

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
6,5 111 915
ocen
6,5 10 1 111915
4,5 21
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

A brak zwiastunu z dubbingiem z tego wnioskuję że go nie bedzie

ocenił(a) film na 6
arek2010

Pierwsza część miała dubbing więc raczej będzie. A po licho ci zwiastun z dubbingiem?

ZgredekGroot

raczej nie bedzie premiera za 2 miesiace a filmy ktore beda mialy premiere w podobnym okresie czyli listopad/grudzien od dawna maja zwiastuny z dubbingiem, czyli napisy a na dvd/bluray i w tv lektor

ocenił(a) film na 6
arek2010

Dubbing będzie będzie, za film odpowiada studio Warner Bros którzy wręcz zarabiają na młodszych widzach najbardziej, nawet filmy DC robią z dubbingiem, nie inaczej będzie w przypadku drugiej części Fantastycznych zwierząt. Poza tym z tego co wiem to dubbing ogólnikowo może być jeszcze zmieniany w wielu momentach filmu zatem to powód braku zwiastuna z dubbingiem, ale dubbing będzie. Lektor zapewne będzie jak w przypadku pierwszego filmu po premierze w HBO ale na blu ray dubbing i napisy

ZgredekGroot

nadal myslisz ze bedzie dubbing? Juz prawie pazdziernik szczerze to raz sie spotkalem z taka sytuacja ze dystrybutor nie wyemitowal wogule zwiatuna z dubbingiem mimo iz film go posiadal mowa tu o 3 odslonie wieznia labiryntu, nie wiem co mial na celu osiagnac tym ale spoko

ocenił(a) film na 6
arek2010

Tak myślę że będzie a to że nie ma zwiastunu jest bez związku

ocenił(a) film na 6
arek2010

I tak jak myślałem https://www.youtube.com/watch?v=yPTpn1L9la4 pierwsza część miała dubbing 21 października 2016 czyli jednak na miesiąc przed a nawet nie bo premiera była 18 listopada zatem jeszcze mają czas.

ZgredekGroot

dzis jest 19 X a premiera 16 listopada i cisza, dalej twierdzisz ze dystrybutor mysli o dubbingu?

ocenił(a) film na 6
arek2010

Tak, Helios robi pokazy przedpremierowe i potwierdził wersje z dubbingiem... Zresztą chu* mnie to obchodzi ja ide na napisy

ocenił(a) film na 6
arek2010

I mówiłem że będzie Dubbing, dalej się chcesz kłócić?

ZgredekGroot

Nie ja sie nie klocilem tylko dziwilem czemu nie daja zwiastuna z dubbingiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones