PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730659}

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
6,5 111 915
ocen
6,5 10 1 111915
4,5 21
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Cześć.

Ciekaw jestem kiedy ukaże się pierwszy teaser/trailer kolejnego filmu z serii Fantastycznych Zwierząt.

P.S. Mam nadzieję, że Noble Collection wydadzą licencjonowaną różdżkę Grindewalda jak i młodego Dumbledore'a.

khazad7_2

Gdzieś czytałem że niby ma być w styczniu jakaś zarywka ale to była plota. Warner Bros ma żelazną zasadę jeśli ma serię/bądz trylogię zawsze pierwszy teaser jest na rok przed premierą. Np. Tak było z Hobbitem, tak było z pierwszą częścią Fantastycznych Zwierząt

z kolei sequele już nieco pózniej mają teasery/trailery. Na pół roku przed premierą. Więc podejrzewam że teaser jeśli nie teraz to będzie między marcem/majem na przełomach. Drugi byłby na Comic Con bo wtedy za pózno na pierwszy teaser na takiej imprezie. Więc pełny zwiastun moim zdaniem w lipcu. A potem 3 zwiastun pewnie w wrześniu itd. Już bez jakiś okazji. W każdym bądz razie czekamy

ocenił(a) film na 7
Yoda_MistrzJedi

No nic.... pozostaje czekać. W tym filmie ma się pojawić też Hogwart, więc czekam na tę część bardzo. :)
Im dalej, tym ciekawsza będzie to historia. Oby ostatni film jakoś fajnie połączył się fabułą z Harrym. Fajnie kompletne uniwersum by wtedy powstało. :)

khazad7_2

Nom, ma być Hogwart :) już zaliczył swój Easter Egg w pierwszej części FZ. Poza tym pojawiło się zdjęcie Dumbledore w klasie transmutacji tak więc Hogwartu będzie więcej niż można było na początku przypuszczać, lub w ogóle przypuszczać że pojawi się w tej serii. Z tego co wiem ostatni film ma się dziać w 1945 roku a ta data w uniwersum Pottera ma wyjątkowe znacenie.

Młody Voldemort kończy edukację.
Walka Dumbledore'a z Grindelwaldem.

Gdzieś też czytałem że aktor grający Toma w Komnacie Tajemnic chciałby znów się w niego wcielić. Więc cameo Voldemorta mogliby zrobić. W ogóle to od 3 części FZ liczyłbym że zrezygnują ze zwierząt choć nie do końca i zrobią pełny prequel i dadzą nam w kolejnych częściach Młodego Hagrida, Aragoga, wyrzucenie Hagrida z Hogwartu, Bazyliszka też by mogli dać.

Np. Następna część Fantastyczne Zwierzęta i Bazyliszek z Komnaty Tajemnic lub coś w ten deseń to by było coś :) ale to tylko moje marzenie odnośnie tej serii czy się spełni, sprawdzą się marzenia fanów i dostaniemy prequel do Pottera liczyłbym na to. A potem bym wymarzył film o Huncwotach po tej serii. Warner Bros gdzieś rzekło że Fantastyczne zwierzęta to dopiero rozwijanie tego uniwersum. Na ile to prawda się zobaczy wkrótce.

khazad7_2

w kwietniu zamierzam kupić Harry Potter na blu ray 4K format zdecydowanie już opłacalny :D a na 50-calowym telewizorze ledowym będzie to wyglądać chyba mega <3

Masz jakieś filmy w tym formacie?

khazad7_2

ht tps :/ /mo viesr o om .p l /publi cyst yka/ artykuly/19360-dokad-zmierzaja-fantasty czne-zwier zeta

Patrz tu masz ciekawy artykuł od (m o v i e s r o o m)

W sumie spekulują tak samo jak myślę :) szkoda tylko że to spekulacje ale gdyby się spełniło to i 4 i w 5 części dostać orygin story Lorda Voldemorta byłbym w niebie.

Usuń spacje bo nie moge wklejać linku

ocenił(a) film na 7
Yoda_MistrzJedi

Dzięki. :)
Ja właśnie tak myślę, że fabuła filmów poprowadzi do Voldemorta i ostatni film połączy się fabularnie z Harrym. Może na śmierci rodziców Harrego to zakończą? Byłoby to świetne. Wtedy wszystkie te filmy tworzyłyby jedną, wielką sagę. :)

khazad7_2

Też tak myślę ale nie pasuje mi teoria że Credence to ojciec Voldemorta inaczej Voldemort powiedziałby i wiedziałby coś o obskurusie
Na śmierci rodziców Pottera wątpie 1945 rok to chyba jeszcze nie to z tego co zresztą gdzieś czytałem to historia rodziców Pottera bardziej znajdzie się w filmie o Huncwotach o ile takowy powstanie. Ale tak czy siak od odwarcia Komnaty Tajemnic poprzez stworzenie pierwszego horkruksa to by było coś. Tylko niech zmienią ten tytuł bo Fantasttczne zwierzęta nie bardzo pasują. W ogóle jakby połączyli to wszystko to zrekompensowaliby nam Księcia półromansu

khazad7_2

h t t p : // w w w . d i g i ta lspy .c o m / m ov ies/ fa ntastic-beasts/news/ a850560/fantastic-beasts-2-dere k-riddell-torqu il-travers/

Derek Riddell jest zaskoczony tym jak druga część Fantastycznych Zwierząt jest mocno powiązana z serią o Harrym Potterze

Usuń spacje :)

khazad7_2

Film ma być jeszcze dłuższy niż pierwsza część. To bardzo dobra wiadomość. Liczę że będzie to czas zbliżony do pierwszej części Insygni a może i nawet Księcia Półkrwi. Wtedy by było wspaniale

ht tp s:// w izar dsandw hatn ot. co m /2018/03/ 05/fanta stic -b easts-2-will-long er-fi rst/

ocenił(a) film na 3
khazad7_2

kurczę głęboko wierzę, że druga część naprawi błędy przeciętnej jedynki i będzie naprawdę dobrym widowiskiem :)

Indy_6

Bez przesady że jedynka była przeciętna, ale co do poprawy błędów oczywiście się zgodzę. Jest potencjał na wielki film z uniwersum Harry'ego Pottera

khazad7_2

h t t p s : //he ro i choll y w ood .c o m/rum o r-fantast ic-beasts -t railer-drop/


Według strony heroichollywood pierwszy teaser w ten wtorek a zatem czekamy :)

khazad7_2

h t t p s: / /p b s . tw i m g . c o m / m ed ia/DYCop Kn V4AAE W_d . j p g wygląda na to że to już potwierdzone :)

khazad7_2

Jutro :D

h t t p s : / / w w w . y o u t u b e . c o m / w a tch?v=c 7 W22bEzI4M

ocenił(a) film na 7
Yoda_MistrzJedi

O fajnie! :) Czekam na ten film! :)

khazad7_2

Nom też czekam :) Trailer naprawdę z klimatem :)

khazad7_2

h t t p s : / / m o v i e s r o o m . p l / z-o stat niej-c hwili/ filmy/ 206 65-fan tasty czne-zwi erzeta-zbr odnie-gr indewalda-fa nowska-teo ria-o-nar odzina ch-wez a-vol demorta


Co myślisz o tej teorii? Jeśli to by się sprawdziło to będziemy mieć piękny pomost i mroczny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones