PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30771}

Fantomas powraca

Fantômas se déchaîne
7,1 9 995
ocen
7,1 10 1 9995
Fantomas powraca
powrót do forum filmu Fantomas powraca

Dwaj czołowi kandydaci.
Komorowski jest bezsprzecznie najgorszy, a ostatnio gotów nam wojnę z Rosją urządzić. Bronek wywoła wojnę i zaśnie. Trzeba tych wszystkich ukrainofilów jak najszybciej wypieprzyć.
O Dudzie mam takie zdanie, że to drugi Komorowski tylko, że mniej niechlujny i mniej wieśniacki.

Przecież te dwie partyjki, PIS i PO zostały stworzone tylko po to by gwarantować styropianowy system i by się przy władzy wymieniać. Otwórz wyborczo i polsko, poczytaj. Oni są jak stuk i puk, jak demokraci i republikanie. Kłócą się w sprawach, które są najmniej ważne by udawać wobec siebie opozycje i nakręcać jak największe masy ciemniaków, a jak chodzi o doyebanie ludziom to zawsze razem podnoszą rączki. Szkoda na nich czasu. Oni pomylili Polskę z ukrainą. Juz czas by tam wypyerdalali.

Wracając do Komorowskiego, to już to pisałem, ale kojarzy mi się z prezydentem juesej w filmie, i tu zapomniałem tytułu, głąbokracja, głupokracja, idiokracja czy coś takiego; chodzi o taką, powiedzmy komedię.
Bronek jest tak samo zamulony i głupi. Pacan nad pacany. Jak go neonówka parodiuje to brzuch mnie później ze śmiechu boli. Gość jest tak bezbarwny, tak grzeczny i tak dla wszystkich, że słuchanie typowego cieplaka jest mniej wymiotne. Oczywiście dla wszystkich to on jest w tiwi, bo tak naprawdę to on jest, jak każda ujnia, aż dla nikogo.

Najlepszym pacanem z tych wszystkich pacanów jest według mnie pacan Kukiz i chyba na niego zagłosuję, lub na Ogórek, bo lubię ogórki, kiszone, choć i to i to jak na dziś i tak nie moja bajka. A no Kukiz, Kukiz, on przynajmniej jak pieprzy głupoty to z własnej niewiedzy, a nie jak inni, że w telewizorni swoje, widziałem Polskę piękną i bogatą, a w kuluarach swoje, zobaczmy co jest do ukradzenia. Całkiem niezły z niego wyjec http://www.youtube.com/watch?v=1V3v9CnaULE&feature=youtu... no i alkoholik, bo każden wyjec to alkoholik. Jak już wygra to może choć będą darmowe koncerty; może nawet we kopalniach. Lepsze to niż ceremonie palenia kadzidełek. Kukiz ma też lepszych znajomych niż jakiś tam Nałencz. Jak Kryjom zostanie rzecznikiem prezydenta Kukiza to przynajmniej się będzie od niego odróżniał, bo Nałencza od Komoroskiego odkąd jeden z nich, nie pamiętam już który, zgolił wąsa, to odróżnić nie idzie. To chyba celowa robota, bo każden nudny dyktator ma swojego sobowtóra na wypadek przewrotu. Ciekawe kogo ma Duda? Hehe.

neknominator

Ale poza tym to czujesz się dobrze?

metropolis

Pomyliłem fora i tematy.

ocenił(a) film na 8
neknominator

hehehehe, dobre, a tak swoją drogą założyciel tematu ma racje, kolejny skandal jeśli chodzi o obsadę na FW

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones