Jeśli ktoś czytał książkę, nie zawiedzie się, oglądając ten film. To wersja wierniejsza powieści od ekranizacji z 2015 roku. Wspaniałe kreacje głównych bohaterów, zwłaszcza Gabriela. Zdecydowanie polecam!
Thomas Hardy to mój ulubiony pisarz, a ta powieść zupełnie mnie powaliła, czytałam ja ponad rok temu i nadal często o niej myślę. Załuję, że nie można tego filmu obejrzeć nigdzie w całości... Widziałam kawałki filmu gdzieś w sieci.... Piękna historia miłości. Piękna opowieść.
prawdopodobnie najnudniejszy film wszechczasow. prawie tak nudny jak sama ksiazka (nie wiem jak polski przeklad, bo czytalam w oryginale i byla to kompletna meczarnia).