film

Fatamorgana

Durante la tormenta
2018
2 godz. 8 min.
7,1 30 217
ocen
7,1 10 1 30217
Dzięki anomalii w czasoprzestrzeni Vera ratuje życie chłopca przed 25 laty, ale traci przez to własną córkę. Teraz robi wszystko, by ją odzyskać. więcej mniej
Fatamorgana see where to watch online

director

screenwriter

genre

production

premiera

Dwunastoletni Nico (Julio Bohigas-Couto) ze swojego pokoju dostrzega burzliwą scysję w domu sąsiadów. Chłopiec zakrada się na miejsce kłótni, aby sprawdzić, czy z kobietą jest wszystko w porządku. Znajduje ją jednak martwą, a na dodatek sąsiad Ángel Prieto (Javier Gutiérrez) odkrywa jego obecność. Nastolatek ucieka do swojego domu, leczDwunastoletni Nico (Julio Bohigas-Couto) ze swojego pokoju dostrzega burzliwą scysję w domu sąsiadów. Chłopiec zakrada się na miejsce kłótni, aby sprawdzić, czy z kobietą jest wszystko w porządku. Znajduje ją jednak martwą, a na dodatek sąsiad Ángel Prieto (Javier Gutiérrez) odkrywa jego obecność. Nastolatek ucieka do swojego domu, lecz przekraczając ulicę zostaje potrącony przez nadjeżdżający samochód i umiera. 25 lat później do domu Nico wprowadza się pielęgniarka Vera (Adriana Ugarte) wraz z mężem Davidem (Álvaro Morte) i córeczką Glorią (Luna Fulgencio). Podczas przyjęcia dowiaduje się o tragedii, jaka wydarzyła się tu ćwierć wieku wcześniej. Znajdując na strychu stare nagrania chłopaka, kobieta otwiera czasoprzestrzenny tunel, który łączy dwa światy. Ostrzega nastolatka przed konsekwencjami jego poczynań, ratując mu życie, ale jednocześnie zmieniając przyszłość, w której nie jest już żoną Davida ani matką Glorii. Z pomocą inspektora Leyra (Chino Darín) Vera pragnie odzyskać swoją rodzinę i jednocześnie ocalić Nico.

studio
Atresmedia Cine / Colosé Producciones / Mirage Studios / więcej
tytuł oryg.
Durante la tormenta
inne tytuły
Mirage Miedzynarodowe
więcej
Gdy Angel tnie ciało w wannie za pomocą elektrycznej piły łańcuchowej przy włączaniu słychać dźwięk silnika spalinowego.
Zdjęcia do filmu kręcono w Barcelonie i Terrassie, na wyspie Gran Canaria oraz w gminie L'Ametlla del Vallès (Hiszpania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych