PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756160}

Faworyta

The Favourite
7,5 87 488
ocen
7,5 10 1 87488
7,8 58
ocen krytyków
Faworyta
powrót do forum filmu Faworyta

Kino kostiumowe jest nudne?. W żadnym wydadku. Ten wspaniale nakręcony film ma świetne tempo, humor i zwroty akcji. Bajeczne aktorstwo i perfekcyjne zdjęcia nie pozwalają zamykać powiek. Kolorowe widowisko, dające chwilę zadumy z muzyką klasyczną w tle.

ocenił(a) film na 7
obleh

Zgadzam się, naprawdę się wyróżnia spośród nominowanych filmów, zakończenie na swój sposób piękne, chciałbym żeby wszystkie aktorki dostały oskary, ale tak nie będzie; mam nadzieję że pokona Rome na oskarach.

kamil23234

Dużo gorszy film kostiumowy jakim jest Zakochany Szekspir zdobył oscara za najlepszy film, więc jest spora szansa.

ocenił(a) film na 7
obleh

Oby!

ocenił(a) film na 9
obleh

Dobrze powiedziane: "Arcydzieło gatunku"!

obleh

Zgadzam się. Trzy świetne kreacje aktorskie - pogratulować roboty. Oby więcej takich filmów!!!!

obleh

Najnudniejszy film jaki widziałem od dawna. Aktorstwo dobre ale Oskar w tym przypadku to przesada. Jakieś dworskie gierki, intrygi, kombinowanie. Mieliśmy to już setki razy więc to typowy odgrzewany kotlet. Rozumiem zachwyty co niektórych nad tym filmem, jeśli ktoś lubi takie klimaty będzie zadowolony. Ja nie lubię, dla mnie te wszystkie filmy są nużące i Faworyta nie jest tutaj wyjątkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones