PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33988}
6,3 13 106
ocen
6,3 10 1 13106
4,9 7
ocen krytyków
Femme Fatale
powrót do forum filmu Femme Fatale

aaaa!! pomocy pogubiłam się! moze ejstem za mloda na tego rodzaju filmy! przysnilo jej sie to w wannie tej naszej blondynie, ale w koncu co koknretnie?! to wszytsko razem z kradzieza brylantow?! czy tylko to co sie dzieje po tym pierwszym ujeciu jak wychodzi z wanny i obserwuje ta dziewczyne?!
bo aj to zrozumialam tak:
ona ukradla te brylanty, weszla potem do kosciola i zobaczyla tych gosci co pomysleli ze to ich corka, potem jak ona sie ocknela w tym domu to zobaczyla na zdj. ze tu zyje dziewczyna co wyglada jak ona
poszla do wanny i przysnila jej sie ta cala scena z banderasem?!
ocknela sie i zobaczyla ta dziewczyne powstrzymala ja zeby nie popelnila samobojstwa [ale dla czego?] no i wyjechala do ameryki [ale uzywajac paszportu tej lily czy co?!:(]
normalnie strasznie sie pogubilam!!

ocenił(a) film na 9

jakby lily popelnila samobojstwo to wszystko by sie stalo tak jak we snie glownej bohaterki (przysnila sie je przyszlosc) dlatego ta ja powstrzymala-nie chciala zginac na moscie. do ameryki pojechala lily ze swoim paszportem i tam wziela slub z ambasadorem a glowna bohaterka zostala we francji.
mnie zastanawia co innego: kto siedzial w kawiarni przy stoliku (dwie kobiety)jak banderas robil zdjecia w pierwszej czesci filmu (snie)?!?

użytkownik usunięty
katharina1987

przy kawiarni to siedziala ta modelka od tego brylantowego stanika z Cann.[tak mysle]
ale jak ze on zdjecia robil, nie rozumiem?
[dzieki za wytlumaczenie:)]

ocenił(a) film na 9

modelka ta w stroju w moro siedziala na pewno ale byla jeszcze druga kobieta blondynka. w koncowce filmu ta druga to byla glowna bohaterka i dzielily sie pieniedzmi z diamentow. ale we snie to nie mogla byc ona bo byla wtedy w ameryce. to bylo wtedy kiedy banderas siedzial na balkonie i robil zdjecia (skladal sobie z wielu pojedynczych fotek caly widok z tego balkonu) wtedy zadzwonil tel, jakis koles zaproponowal mu zeby zrobil zdjecie zony ambasadora ktora wlasnie ma przyleciec z USA. wiec kto tam siedzial z ta modelka?
tyle ze ja moglam cos pokrecic bo ogladalam ten film jednym okiem a drugim uczylam sie do sesji

ocenił(a) film na 7
katharina1987

TO JEST SPOILER, JEŚLI NIE OGLĄDAŁEŚ/AŚ JESZCZE FILMU, TO NIE CZYTAJ TEJ WYPOWIEDZI!!!!

Witam rówieśnicę i zarazem koleżankę po studenckim fachu :-)!!! Ja oglądałem ten film w przerwie od pisania Pracy Licencjackiej (której jeszcze nie skończyłem), więc spoglądałem na niego oboma oczętami. Sprawa końcówki filmu jest dość prosta: przy stoliku w kawiarni siedzi Laura (główna bohaterka filmu i zarazem tytułowa "Femme Fatale") i jej koleżanka-paserka (prawdopodobnie to jest ta sama laska, która jako gość festiwalu w Cannes przyszła w tym drogocennym brylantowym kostiumie) zaś żoną ambasadora USA jest prawdziwa Lilly czyli ta, która najpierw się zastrzeliła z rozpaczy po śmierci męża i córki a potem została powstrzymana przez Laurę. Niesamowitym zbiegiem okoliczności jest za to kilkadziesiąt ostatnich sekund filmu. Chmura, która zasłaniała słońce, ni stąd ni zowąd przesuwa się na tyle, że promienie odbijają się w obiektywie Barda oślepiając go i sprawiając, że zdjęcie Laury jest nieczytelne; po czym te same promienie słoneczne odbijają się w wisiorku podarowanym siedem lat wcześniej kierowcy busa i oślepiają go tak mocno, że ten zamiast przyjaciółkę Laury (możliwe, że jest to również jej życiowa partnerka) masakruje jej byłych wspólników). Ogółem ciekawy film, pozdrawiam gorąco ;d

ocenił(a) film na 8
Bociek_O_le

to żeś wytłumaczył, najpierw przeczytaj wcześniejszą wypowiedź, chodzi o to kim jest kobieta w pierwszej części filmu przy stoliku, oprócz modelki ze złotem

ocenił(a) film na 7
michal4p

Dzięki za odpowiedź - fajnie jest przypomnieć sobie, co się napisało ponad 9 lat temu (taki urok filmwebu) ;) Chyba odświeżę sobie film, bo już bardzo dawno go nie oglądałem i ciężko jest mi się teraz ustosunkować. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
Bociek_O_le

Super :D czekam na odpowiedź bo nigdzie nie znalazłem ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones