PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427812}
6,7 2 887
ocen
6,7 10 1 2887
6,0 5
ocen krytyków
Fighter: kochaj i walcz
powrót do forum filmu Fighter: kochaj i walcz

W miarę okay

ocenił(a) film na 6

Film jest prawie wierną kopią Podkręć jak Becham z 2002 r. Z tą tylko różnicą, że o niebo lepszą. Ogółem oceniam na 6, bo mogli go trochę bardziej pociągnąć. Zakończenie było za szybkie i za dużo wydarzeń na raz.

ocenił(a) film na 8
winalex1

Więc nie tylko ja odniosłem takie wrażenie. Jest kopią "Podkręć jak Beckham" ("Bend It Like Beckham"). Zamiast rodziny sikhów z Pendżabu w Londynie - jest rodzina turecka w Kopenhadze, zamiast piłki nożnej jest kung-fu Takie sytuacje się mogą zdarzać, powtarzać - ale tutaj "podobieństw" jest zbyt wiele: zerwane zaręczyny i przywrócone, ukrywanie przed rodzicami. Film jest fajny ale nie tak dobrze zrobiony i nakręcony jak "Podkręć jak Beckham". Problem jest ten sam: kobiety powinny wyjść za mąż, umieć gotować - sport im nie jest potrzebny. Niezły.

ocenił(a) film na 8
kkutz

Po latach podwyższyłem ocenę, bo wziąłem pod uwagę sytuację kobiet np. jak tutaj z Turcji: nie tylko aranżowane małżeństwa, ale i "honorowe zabójstwa". Potraktowałem ten film jako interesujący, pasjonujący, ale także dający do myślenia.... To prawie dramat społeczny - bez żartów.

ocenił(a) film na 8
kkutz

+ znakomity soundtrack. Muzyka turecka bije indyjską na głowę (wg mnie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones