PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460044}
6,4 26 735
ocen
6,4 10 1 26735
4,2 4
oceny krytyków
Fighting
powrót do forum filmu Fighting

Średni.

ocenił(a) film na 6

Ok, co do filmu to wciąga, chce się go obejrzeć do końca, ale jak dla mnie jest bardzo mało
autentyczny.

Chlopak wygrywa JEDNĄ walkę i nagle staje się jednym z najlepszych zawodnikow? No proszę
was. Takie rzeczy się chyba nie zdarzają i na zdobycie szacunku w takim środowisku potrzeba
więcej czasu.
Jak dla mnie akcja rozwijała się za szybko, od zera do bohatera w 5 minut.

tak jak już mówiłam film nie jest nudny, ale jak dla mnie trochę taka bajeczka:)

ocenił(a) film na 4
servechilled

Kiciarski film okraszony, w rolach głównych, sympatycznymi aktorami i wszystko jak w kolejnym amerykańskim filmie - do bólu uczciwy i nawet altruistyczny bohater bla bla bla - jak oni to pięknie potrafią w filmach pokazywać a życie to druga strona medalu - można obejrzeć 4/10 !!!

ocenił(a) film na 5
Szpila_1308

Już przymknąłem oko, albo i oba, na to co słusznie koledzy wpisali.
Jednak na koniec padłem jak typ był załamany z braku wygranej u buków i rychłego końca istnienia, mówi: " zabiłeś mnie"
a tu za chwilę: "nie oddam im tej kasy, wyjeżdżamy" i uśmiechnięty wycina kitę razem z niedoszłym "zabójcą" . . .
Co to miało być, ja się pytam?

ocenił(a) film na 2
servechilled

Ten film to była dla mnie jakaś porażka, koleżanką wytrwałyśmy do końca tylko i wyłącznie dlatego, że występuję w nim Channing, gdyby nie on, to po połowie zakończyłybyśmy oglądanie tego czegoś. Tu nic nie było jak trzeba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones