PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460044}
6,4 26 734
oceny
6,4 10 1 26734
4,2 4
oceny krytyków
Fighting
powrót do forum filmu Fighting

Czy ten film wygląda mniej więcej tak:
Jest sobie typek, dostaje wpie*dol, zaczyna się bić, zakochuje się w lasce, a na koncu ma dramatyczną walkę którą oczywiście wygrywa.

??
Nie oglądałem go jeszcze, ale tytuł i plakat tak mi to przedstawiają? Czy się mylę czy może mnie ten filim zaskoczy?

użytkownik usunięty
Sined

Film niczym nie zaskakuje biedny chłopak, który bije się od początku dobrze i nie ma na niego mocnego, kobieta się pojawia i wielka miłość rozbrzmiewa, oczywiście musi się coś zdarzyć, że się na siebie obrażą by się pięknie pogodzić. Prosty i przewidywalny moje 5 czyli średniak bo walki dość realistyczne choć widać, że główny bohater nie potrafi się fajnie lać :)

ocenił(a) film na 3

Fajny temat, ale nie wykorzystany. Bardzo przediwujący;).

ocenił(a) film na 4
ladyalex

Pamiętam jak jarałem się tym filmem straszliwie; czekałem aż się pojawi bo sądząc po fabule byłem przekonany, że będzie dobry. Niestety okazał się wielkim rozczarowaniem; w tym filmie mało się dzieje. Tytuł nawiązuje do walki a niestety nie ma ich zbyt wiele; nie ma emocji ani jakiegokolwiek klimatu.
Szkoda bo był potencjał ale został zmarnowany dlatego też nie mogę przyznać więcej niż 4.

ocenił(a) film na 4
Sined

ten schemat co przedstawiles bardziej przypomina film Po prostu walcz

ocenił(a) film na 7
Sined

schemat raczej wyglada tak:
typek pojawia sie nie wiadomo skad.
Zaczyna sie bic, ani razu nie dstaje wpie**olu, WSZYSTKO WYGRYWA, kasa leci.
az do sceny finalowej w ktorej tez wygrywa.
Bym zapomnial - jedyny moment w ktorym trenuje to godzina w metrze przed jego najwazniejsza walka!
A, jeszcze nie ma praktycznie krwi, nic nikogo nie boli, wiec z powodzeniem mozna pokazywac dzieciom ;)

danioterix

Dochodzi sporo banalnych i - jak dla mnie - męczących dialogów o wszystkim i o niczym. Zaledwie kilka walk w całym filmie to stanowczo za mało...
Do pełnego schematu brakuje tylko wątku, w którym dziewczyna najpierw chodzi Wielkim Wrogiem [oczywiście, wymuszona trudną sytuacją materialną], była z nim nieszczęśliwa i dopiero spotkanie z Tym Dobrym odmieniło jej życie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones