PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460044}
6,4 26 735
ocen
6,4 10 1 26735
4,2 4
oceny krytyków
Fighting
powrót do forum filmu Fighting

Obejrzałem ten film, bo został mi polecony przez znajomą, na której ten film klasy C a może
nawet D, zrobił wrażenie. Pomijając ujęcia ( które tylko i wyłącznie ten film ratują), film był
wyjątkowo słaby. Zaczynając od gry aktorskiej trenera bohatera pierwszoplanowego, który
przez cały film tylko irytował mnie swoją nad wymiar sztuczną " grą", kończąc na sposobie w
jaki tworzyły się relacje pomiędzy poszczególnymi postaciami (w skrócie hej, nie znamy się
ani trochę, ale dzięki mnie zarobisz 5 tysięcy dolarów jeśli będziesz się bić; randka Shawna-
jednym słowem wygląda tak jakby była wpisana w scenariusz w ostatnim momencie, byle
żeby była).
Bardzo rzadko komentuje filmy, ale w tym wypadku niestety nie mogłem się powstrzymać.

ocenił(a) film na 4
karczmysz

Szkoda,że nie zacząłem czytać o tym filmie zanim go włączyłem.W oczekiwaniu końca...

ocenił(a) film na 3
karczmysz

znajomej to mógł się tylko podobać Channing Tatum ;]
kiedy oglądałem Step Up to myślałem, że to będzie kiedyś dobry aktor... jako aktora oceniam go teraz słabo, jak i ten film... w sumie pasują do siebie, heh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones