PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460044}
6,4 26 735
ocen
6,4 10 1 26735
4,2 4
oceny krytyków
Fighting
powrót do forum filmu Fighting

Premiera w polsce

ocenił(a) film na 7

Jak zawsze żal qrwa :/ 4 miesiace po światowej oni są poważni ??

WODNY

niestety nie < za krótki > < za krótki >

WODNY

4 m-ce to i tak szybko..

ocenił(a) film na 5
WODNY

Russia 4 August 2009 (DVD premiere) na chuj mam iść do kina skoro wcześniej będzie śmigał po necie DvD-rip (r5).

redman23

dokladnie .... :/ ten kraj śmierdzi szczochem. najlepszy przykład do premiera "PRZEMINĘŁO Z WIATREM" - oryginał 1939 rok, w polsce 70 lat później... aż wierzyć sie nie chce...

ocenił(a) film na 7
Wiliam

To dlatego, że mają nas mocno i głęboko w dupie! Zawsze tak było jest i będzie i nawet nasze posty tego nie zmienią. Kpią sobie z poważnych ludzi takich jak my. Dlatego nie pójdę do kina tylko ściągnę sobie ten film z internetu. Taki mały bunt. A jeśli chodzi o "Przeminęło z wiatrem" to już jest szczyt szczytów.

Valmont_3

http://www.vivarto.pl/22,l1.html

Nie mam na to chyba odpowiedniego słowa, ja nazywam to 'repremierą'.

Wiliam

I nie trzeba wierzyć. Przeminęło z wiatrem miało premierę kinową w Polsce w latach 70 tych.

WODNY

o ile umiem liczyc to od 22 kwietnia do połowy czerwca to dwa miesiace a nie cztery

ocenił(a) film na 7
jealouschild

Bo premiera została zmieniona. Wcześniej była ustalona na wrzesień.

ocenił(a) film na 7
Valmont_3

czemu zmieniona została premiera znowu w Polsce na AŻ pazdziernik??? wie ktoś cholera...;]

Igor18

No niezle film zapowiadał sie swietnie a to premiera w październiku. Jeszcze jest sporo takich filmów które wychodzą kilka miesiecy po premierze swiatowej. Ta polska mnie wykonczy . I jak mają zarobic na tym filmnie jak połowa sciagnie z netu dobra wersje? Czuje sie jakbym mieszkał w kraju trzeciago swiata.

WODNY

Nie są:-)

ocenił(a) film na 7
farina280379

nie ma to jak odpowiedzieć na posta 3 i pól roku później ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones