PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014053}
6,5 2 564
oceny
6,5 10 1 2564
4,5 11
ocen krytyków
Figurant
powrót do forum filmu Figurant


Ten film zdecydowanie jest przezyciem nie tylko historycznym, ale i w ogromnej czesci rowniez artystycznym. Pieknie oglada sie te obrazy, kadry sa wspaniale przygotowane, a historia... Porywajaca od poczatku do konca

ocenił(a) film na 9
katarzyna_kostrzanowska

Mi tez sie ten film podobał, byłam zaskoczona estetyka filmu, to rzadko sie zdarza w polskim kinie.

ocenił(a) film na 9
katarzyna_kostrzanowska

Artystyczne kino zawsze mi się kojarzyło z rozrywka dla wybranych, a tu muszę przyznać, ze ogląda sie bardzo dobrze.

katarzyna_kostrzanowska

Jako fan filmów historycznych mogę powiedzieć, że ten zdecydowanie zasługuje na więcej ochów i achów. Jest wyprodukowany w ciekawy i nietypowy sposób. Mi się bardzo podobał, chociaż mógłby być nawet jeszcze lepszy jakby pozbyto się kilku mankamentów. Generalnie warto zobaczyć w kinie.

ocenił(a) film na 10
katarzyna_kostrzanowska

Dokładnie, zgadzam się. Film zachwyca treścią opartymi na faktach, jednak muzyka i dopracowane detale oddające tamte czasy dopełniają go.

ocenił(a) film na 8
katarzyna_kostrzanowska

Nie jestem fanką filmów historycznych, chociaż Figuranta oceniam dość wysoko. Zdecydowanie to dobry film i warto było wybrać się do kina.

Alka_malarka

Mam bardzo podobne odczucia. Film jest bardzo dobrze oddaje realia tamtych czasów.

ocenił(a) film na 8
katarzyna_kostrzanowska

Wyszłam do kina ze znajomymi, wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z seansu. Nie spodziewałam się, że Figurant będzie aż tak mocnym filmem z wciągającą fabułą i dobrą obsadą. Film wskakuje na moją listę top 3 w roku 2023 ;)

ocenił(a) film na 9
katarzyna_kostrzanowska

Fabuła przyciąga i trzyma w napięciu widza, cała reszta jest dopracowana i oddaje realia tamtych czasów w detalach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones